Niedziela Miłosierdzia Bożego 23 IV 2017

1. W dzisiejszą N-dz II Wielkanocną – Niedzielę Miłosierdzia Bożego – porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. W Brzezinach odpust ku czci Św. Wojciecha – Suma odpustowa o godz. 12.00. Po Mszach św. zbiórka do puszek na ,,Fundusz Caritas”. W kościele parafialnym po sumie możliwość ucałowania relikwii Św. Siostry Faustyny.

1. W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 18.00
Jutro ze względu na pierwszeństwo Niedzieli Wielkanocnej przeniesiona w tym roku Uroczystość Św. Wojciecha – Głównego Patrona Polski.
-We wtorek – Święto Św. Marka Ewangelisty. Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
-W środe i czwartek o 16.30 próba dzieci pierwszokomunijnych.

3. W najbliższą N-dz – III Wielkanocną – rozpoczyna się IX Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. W odpowiedzi na apel Papieża Franciszka po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc zrujnowanej wojną Syrii – szczególnie dla ludności Aleppo. W najbliższą n-dz. Dzień Imienin naszego Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka – pamiętajmy w modlitwach.

4.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki.

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.