Ogłoszenia duszpasterskie – 10.02.2019

Ogłoszenia duszpasterskie V N-dz. Zwykła 10 II 2019r

1. W dzisiejszą N-dz V zwykłą porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny z wyjątkiem Brzezin – Msza św. o godz. 8.00. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Katolickie Radio Zamość.
O godz. 11:30 będzie miała miejsce transmisja Mszy Święte z naszego kościoła oraz kiermasz katolickich książek, także książek dla dzieci, prasy, płyt i gadżetów związanych z działalnością Radia.
Podczas każdej Mszy Świętej można złożyć ofiarę na tacę przeznaczoną na KRZ oraz po Mszach do puszki podczas kiermaszu na funkcjonowanie i rozwój Katolickiego Radia Zamość. Wywiady z przedstawicielami parafii na antenie Radia (90,1 MHz) w niedzielę po 17.00 oraz w poniedziałek o godz. 13.10.

2.W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 17.00.
Będziemy wspominali:
-Jutro – Wspomnienie N.M.P, z Lourdes- Jest to Światowy Dzień Chorego. W kaplicy Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Zamościu zostanie odprawiona o godz. 13.00 Msza św. w int. chorych.
-We wtorek – Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
-W czwartek – Święto św. Cyryla i Metodego – Patronów Europy.

3.W najbliższą N-dz VI zwykłą- porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. Taca przeznaczona będzie na nasze WSD.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki.

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.

6. Wyższe Seminarium Duchowne naszej diecezji zaprasza wszystkich, którzy rozważają wstąpienie do seminarium na dni skupienia: od przyszłej niedzieli: 17 lutego do wtorku, 19 lutego 2019. Więcej szczegółów na stronie internetowej naszego seminarium (www.wsd.zamojskolubaczowska.pl).