Ogłoszenia duszpasterskie 10.03.2019

1. W dzisiejszą N-dz -I Wielkiego Postu – porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. Po Sumie i na wyjazdach po Mszach św. Gorzkie Żale.
  2. W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 17.00

-W poniedziałek, Od 18.00 zajęcia sportowe dla ministrantów na hali.

-We wtorek –  po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.

– W środę – przypada 6 rocznica wyboru papieża Franciszka. Po Mszy św. spotkanie dla młodzieży na plebanii.

-W czwartek – o 17.45 drugi termin spotkania dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania (dla nieobecnych na spotkaniu w Środę Popielcową).

-W piątek –  Droga Krzyżowa w kościele parafialnym o godz. 17.00 i po zakończeniu Msza św. W Brzezinach i Chyżach – Droga Krzyżowa o 15.00 i po zakończeniu Msze św.

1. W najbliższą N-dz II Wielkiego Postu -porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. Po Sumie i na wyjazdach po Mszach św. Gorzkie Żale. Jest to niedziela modlitwy, postu i solidarności z Misjonarzami. Po Mszach św. – zbiórka do puszek na ,,Krajowy Fundusz Misyjny”.

4.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00  prosimy następne rodziny z kolejki.

5. Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bełżcu informuje, że w dniach od 1 do 25 marca 2019 roku prowadzona będzie rekrutacja do przedszkola dzieci urodzonych w roku  2014, 2015, 2016.  Wnioski będzie można pobrać w Sekretariacie Szkoły Podstawowej lub w Przedszkolu oraz na stronie internetowej szkoły i przedszkola.