Ogłoszenia duszpasterskie – 10 listopada 2019

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po każdej Mszy św. puszka na ,,Pomoc Kościołowi w Potrzebie”. W naszej parafii Msze św. normalnie: w kościele parafialnym: 8.00, suma- 11.30 i po południu o 16.00. Na wyjazdach:-Chyże i Żyłka o 10.00, Brzeziny o godz.-12.00. Po Sumie i na wyjazdach po Mszach św. wypominki.

2.W najbliższym tygodniu: o 17.00 nabożeństwo wypominkowe, i po nim Msza św.

-Jutro – przypada – Wsp. św. Marcina z Tours, bpa, który patronuje naszemu ks. Marcinowi. O godz. 17.30 po wypominkach- Msza św. w Jego intencji oraz jutro przypada –101 rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę. O godz. 11.30  Msza św. za Ojczyznę. Po Mszy św. w kościele będzie koncert patriotyczny w wykonaniu zespołu Marase. Po uroczystościach w kościele, będzie przemarsz na Skwer 100-lecia Odzyskania Niepodległości  i tam przy tablicy upamiętniającej pobyt Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bełżcu w roku 1921 złożenie wieńców i kwiatów. Zachęcamy do udziału i modlitwy za Ojczyznę. Po sumie zajęcia sportowe dla ministrantów na hali. Wypominki jutro o godz. 17.00.

-We wtorek -Wsp. Św. Jozafata, bp m. Po Mszy św. Nowenna do Św. Antoniego.

-W środę – Wsp. Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

-W sobotę – nasi ministranci wezmą udział w rejonowym etapie Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla Liturgicznej Służby Ołtarza.

W sobotę wieczorem, Mszą świętą swoje spotkanie rozpocznie nasza młodzież. W tę sobotę odbędą się wybory zarządu nowo powstałego oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w naszej parafii. Zapraszamy osoby chcące się przyłączyć do tej grupy, a także osoby śpiewające i grające na instrumentach, które chciałyby dołączyć do scholi, grającej podczas sobotniej Mszy św.

3.W najbliższą niedzielę w naszej parafii Msze św. w kościele parafialnym: 8.00, suma o 11.30 i popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Chyże i Żyłka o 10.00, Brzeziny o godz.-12.00. Taca przeznaczona będzie na nasze WSD.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki.

5. Zachęcamy do modlitwy za zmarłych i zyskiwania odpustów cząstkowych w ich intencji. Wypominki za zmarłych są w dni powszednie o godz. 17.00 i po zakończeniu Msze św. a w niedziele i święta po sumie.

6.Bóg zapłać za ofiary na kościół