Ogłoszenia duszpasterskie – 10 października 2021

1.W dzisiejszą niedzielę w kościele parafialnym porządek Mszy św. normalny. Podczas Sumy będziemy się modlili za pary małżeńskie obchodzące 50. rocznicę ślubu. Na wyjazdach: Brzeziny o godz. 8.00, Chyże i Żyłka o godz. 10.00. Dzisiaj przypada XXI Dzień Papieski pod hasłem ,,Nie Lękajcie się”. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na fundusz stypendialny ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

2.W najbliższym tygodniu różaniec o 17.00, a po nim Msza św.
-W poniedziałek, po Mszy świętej, spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
-We wtorek — po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
-W środę – Wsp. bł. Honorata Koźminskiego, prez. W środę, po Mszy św., na plebanii, kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy!
-W czwartek – przypada Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach. Różaniec ofiarujemy w int. naszych Nauczycieli.
-W piątek -Wsp. św. Teresy od Jezusa,dz dK.
-W sobotę – Wsp. Św. Jadwigi Śląskiej z.

3. W najbliższą N-dz-XXIX zw. W naszej parafii porządek Mszy św. normalny. Brzeziny o godz. 12.00Po Mszy świętej o 16.00 spotkanie dla rodziców kandydatów do sakramentu bierzmowania.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła prosimy Barbarę Myszkowską, Krystynę Dorosz, Danutę Wagner, Bożenę Gardecką, Mariana Warzochę, Sabinę Lewko, Teresę Dudzińską, Halinę Pawelec, Alicję Lipkowską, Natalię Górską, Justynę Jałowicką, Dorotę Kułakowską, Ewę Ochab, Halinę Czachór.

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.

6. Bóg zapłać za ofiary na kościół – ofiara bezimienna- 300zł i dwie bezimienne -200zł. bezimienna – 100zł. Bóg zapłać!