Ogłoszenia duszpasterskie – 11 października 2020

1.W dzisiejszą niedzielę w naszej parafii uroczystość pierwszokomunijna. Dziękujemy siostrze Juliannie za przygotowanie dzieci, a rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości. W dzisiejszą niedzielę przypada także XX Dzień Papieski pod hasłem ,,Totus Tuus”. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na fundusz stypendialny ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia”, wspierający zdolną, lecz ubogą młodzież.

2.W najbliższym tygodniu nabożeństwo różańcowe o 17.00, a po nim Msza św.
Dzieci I-komunijne trwają w tzw. „białym tygodniu”.
-We wtorek -Wsp. bł. Honorata Koźminskiego, prez. – po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
-W środę – przypada Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach. Różaniec ofiarujemy w int. naszych Nauczycieli. W środę, po Mszy św., na plebanii, a więc ok. 18.15 kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy!
-W czwartek – Wsp. św. Teresy od Jezusa,dz dK.
-W piątek -Wsp. Św. Jadwigi Śląskiej z. i 42 rocznica. wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Tą rocznicę uczcimy podczas Mszy św. po różańcu.
-W sobotę – Wsp. Św. Ignacego Antiocheńskiego, bp,m. W sobotę, po Mszy św. spotkanie KSMu na plebanii.

3. W najbliższą N-dz-XXIX zw. W naszej parafii porządek Mszy św. normalny. Brzeziny o godz. 12.00. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny– taca przeznaczona na potrzeby misji.

4. Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za sprzątanie kościoła oraz ofiarę na potrzeby parafii. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła prosimy p. Halinę Bednarz, Grzegorza Lentowicza, Agnieszkę Skibicką, Marka Kuśmierczaka, Agnieszkę Lewandowską, Agnieszkę Panek. Urszulę Humenną, Mariana Forlańskiego, Zofię Dydę, Elżbietę Marynicz, Alicję Kuśmierczak, Teresę Gozdek, Mariana Komadowskiego, Elżbietę Wiciejowską.

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.

6. Bóg zapłać za ofiary na kościół.

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

1.Paulina Wróbel, panna zam. w Bełżcu i Piotr Czachor, kawaler zam. w Bełżcu, par. tut. Zap. II.

2.Magdalena Kowalczuk-Mączka, cyw. zw. z Bełżca i Rafał Zdzisław Mączka, cyw. zw., zam. Wojciechówka, par. Tyszowce.  Zap. I.