Ogłoszenia duszpasterskie – 12 czerwca 2022

1. W dzisiejszą Uroczystość Trójcy Przenajświętszej porządek Mszy św: rano – 8.00, Suma o godz. 11.30. Na wyjazdach – Brzeziny – 8.00, Chyże i Żyłka o 10.00. W dzisiejszą niedzielę kończy się czas komunii św. wielkanocnej. W parafii Łaszczówka odpust ku czci Trójcy Świętej – Suma odpustowa o godz. -12.00. W Zamościu w Parafii MB. Królowej Polski uroczystości z racji 23 rocznicy pobytu Ojca Św. Jana Pawła II. Program w gablocie. Zachęcamy do udziału!

2.W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 18.00 i po zakończeniu, Nabożeństwa Czerwcowe. Zachęcamy do udziału!
-Jutro – Wsp. Św. Antoniego Padewskiego prez. dK. O godz. 15.30 w Chyżach przy kaplicy Św. Antoniego Msza św. w int. Parafian z Chyż o urodzaje i szczęśliwe zbiory oraz poświęcenie pól. Jutro, po nabożeństwie czerwcowym odbędzie się różaniec fatimski z racji 13. dnia miesiąca.
-We wtorek- Wsp. bł. Michała Kozala bp,m. Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego. We wtorek po nabożeństwie czerwcowym, ok. 19.00 zbiórka dla wszystkich ministrantów, zapraszamy na nią także kandydatów na ministrantów.
– w środę, po nabożeństwie czerwcowym, spotkanie Kręgu Biblijnego.
W czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). W naszej Parafii Msze św. w kościele parafialnym: rano – 8.00, o godz.- 10.00 –główna Msza św. podczas której będziemy się modlili również w int. Parafian z ulicy Rzeszowskiej o szczęśliwe zbiory i o urodzaje, po której wyruszy procesja do 4 ołtarzy. Prosimy o ich przygotowanie tradycyjnie tam gdzie były zawsze ustawiane a dzieci prosimy o sypanie kwiatów. Próba sypania kwiatów w środę o godz. 17.30. Zachęcamy wszystkich do licznego udziału w procesji jak również w Oktawie Bożego Ciała! Msza św. popołudniowa o godz. 16.00. Na wyjazdach: Brzeziny o 8.00, Chyże i Żyłka o 14.00. Jest to święto nakazane – obowiązuje nas udział we Mszy św.
-W piątek – Wsp. Św. Brata Alberta Chmielowskiego.
-W najbliższą sobotę, w Górecku Kościelnym odbędzie się Exodus Rodzin, czas modlitwy, wspólnej zabawy, spotkań z  zaproszonymi gośćmi dla małżeństw i rodzin z dziećmi. Wśród gości spotkania będzie m.in. p. Małgorzata Kożuchowska. Szczegóły są na plakacie w gablocie ogłoszeń pod ogłoszeniami na plakacie.

3. W najbliższą niedzielę w naszej parafii porządek Mszy św. w kościele parafialnym: 8.00, Suma o godz. 11.30 będzie odprawiona w intencji pomordowanych pasażerów pociągu pod Bełżcem w 78. rocznicę tego wydarzenia.. W programie również złożenie zniczy i kwiatów przy mogile zbiorowej na naszym cmentarzu oraz przy pomniku w Zatylu. Na wyjazdach – Brzeziny – 8.00, Chyże i Żyłka o 10.00. W Parafii Jeziernia odpust ku czci św. Antoniego. Suma odpustowa o godz. 12.00

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższym tygodniu prosimy w środę na godz. 19.00 kolejne rodziny z kolejki: Marka Gmocha, Janinę Górawską, Lucynę Wolańczyk, Ryszardę Wolańczyk, Ewelinę Czuryło, Zofię Malicką, Ewę Kuczyńską, Annę Kwas, Pawła Pępiaka, Andrzeja Pępiaka, Marię Hajduk, Marię Brogowską, Marka Mazurkiewicza.

Bóg zapłać za ofiary na kościół – dwie bezimienne po -100zł. Bóg zapłać!