Ogłoszenia duszpasterskie 12 maja 2019

1. W dzisiejszą N-dz – Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Kwartalne Dni o Powołania do Służby w Kościele. Po Mszy św. o godz. 16.00 nabożeństwo majowe.

2.W najbliższym tygodniu  Msze św. o godz. 18.00 i po zakończeniu Nabożeństwa Majowe. Dzieci I-komunijne rozpoczynają ,,biały tydzień

-Jutro – Rozpoczynają się nabożeństwa fatimskie nawiązujące do objawień Matki Bożej w Fatimie. Są one odpowiedzią na dwa wezwania Maryi: do modlitwy różańcowej i do czynienia pokuty za grzechy. Nabożeństwa fatimskie odprawiamy 13 dnia miesiąca od maja do października. Po nabożeństwie majowym, zajęcia sportowe dla ministrantów na hali.

-We wtorek – Święto  Św. Macieja Apostoła.  Po Mszy św. również Nowenna do św. Antoniego.

-W czwartek – Święto  Św. Andrzeja Boboli, prez. m.- patrona Polski.

-W sobote – przypada 99 rocznica urodzin Św. Jana Pawła II

-W tym tygodniu odbędą się spotkania kandydatów do sakramentu bierzmowania, wg ustalonych podczas katechezy w szkole terminów.

VII A  pt  17.05.  17.00

VII B wt, 14.05. 17.00

VIIIA  czw  16.05  16.00

VIIIB  pt  17.05   18.45

Gdyby ktoś nie mógł uczestniczyć w spotkaniu ze swoją klasą, jest zobowiązany przyjść na takie spotkanie w innym terminie, z inną klasą.

1. W najbliższą N-dz – V wielkanocną. Porządek Mszy św. normalny.

4.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rodzicom dzieci I komunijnych oraz rodzinom a kolejki i w najbliższą sobotę na 9.00 prosimy kolejne rodziny.

Bóg zapłać rodzinie, która pokryła koszt renowacji krzyża przy głównym ołtarzu naszego kościoła. Od wczoraj odnowiony został już ustawiony w naszym kościele.