Ogłoszenia duszpasterskie 13.11. 2022 r

1.W dzisiejszą-N-dz-  XXXIII zw.  W naszej parafii Msze św. normalnie: w kościele parafialnym: 8.00, suma- 11.30 i po południu o 16.00 podczas której odbędą się ,, Zaduszki Witosowe”. Na wyjazdach:-Chyże i Żyłka o 10.00, Brzeziny o godz.-12.00. Po Sumie i na wyjazdach wypominki.  Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po każdej Mszy św. puszka na ,,Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.

2.W najbliższym tygodniu

-We wtorek- Po Mszy św. Nowenna do Św. Antoniego.

-W czwartek – Wsp. Św. Elżbiety Węgierskiej, z.

-W piątek – Rocznica poświęcenia Kościoła Katedralnego w Zamościu.

-W najbliższym tygodniu spotkania grup: we wtorek Legion Maryi,  w środę Krąg Biblijny, w sobotę o 11.00 zbiórka ministrantów a po niej zajęcia sportowe. Wieczorem spotkanie KSM-u.

3.W najbliższą N-dz – Uroczystość Jezusa Króla Wszechświata i ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to doroczna uroczystość Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.- w naszej parafii Msze św. w kościele parafialnym: o godz. 8.00 . Suma o 11.30 i popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Chyże i Żyłka o 10.00, Brzeziny o godz.-12.00.W przyszłą niedzielę młodzież z KSM-u będzie zbierała ofiary do puszek w ramach akcji „Polak z Sercem”. Jest to ogólnopolska akcja charytatywna, wspierająca naszych Rodaków mieszkającym na Kresach. Taca przeznaczona będzie na nasze WSD.

  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki.
  2. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę. W zakrystii są do nabycia kalendarze Katolickiego Radia Zamość po 6 zł oraz ścienne z wieńcami dożynkowymi po 6 zł. Oraz książkowe rolnicze po – 27zł.
  3. Zachęcamy do modlitwy za zmarłych i zyskiwania odpustów w ich intencji. Wypominki za zmarłych są w dni powszednie o godz. 17.00 i po zakończeniu Msze św. W niedzielę po Sumie. Wypominki za zmarłych można składać przez cały miesiąc.
  4. Bóg zapłać za ofiary na kościół – bezimienna – 200zł, bezimienna- 100 zł. Bóg zapłać!