Ogłoszenia duszpasterskie – 13 września 2020

 1. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na utrzymanie miejsc sakralnych w Ziemi Świętej.
 2. W tym tygodniu Msze święte o 18.00.
 3. W poniedziałek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
 4. We wtorek – wspomnienie NMP Bolesnej. Po Mszy św. nowenna do św. Antoniego.
 5. W środę po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego, wspólne rozważanie Pisma świętego. Spotkanie odbędzie się na plebanii. 
 6. W środę i czwartek o 16.00 próby dzieci pierwszokomunijnych (uczniów klas IV).
 7. W czwartek rocznica wkroczenia wojsk sowieckich do Polski. W tych dniach przypada także rocznica bitwy pod Bełżcem. Z tej racji w czwartek o 17.00 będzie odprawiona Msza św. za Ojczyznę i Poległych przy kaplicy Najśw. Serca Pana Jezusa przy ul. Lwowskiej. Msza św. wieczorna normalnie o 18.00. Również w czwartek o 21.30 w Katolickim Radiu Zamość audycja z udziałem ministrantów naszej parafii, poświęcona postaci św. Stanisława Kostki. Zachęcamy do wysłuchania!8. W piątek, święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży na Mszę świętą o godz. 18.00 zapraszamy młodzież i dzieci, a szczególnie uczniów klas ósmych, pragnącą rozpocząć swoje przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Kandydaci otrzymają wówczas indeksy. Zapraszamy również Rodziców do wspólnej modlitwy.
  Po Mszy św. w piątek spotkanie KSMu.

  9. W przyszłą niedzielę stały porządek Mszy świętych, Brzeziny – 12.00. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Katolickie Radio Zamość.

10. Do sprzątania kościoła w tę sobotę na 9.00 zapraszamy p. Alicję Malec, p. Alicję Lewko, p. Marię Jarosz, p. Agnieszkę Wolanowską, p. Sabinę Chmielowiec, p. Alicję Weprzędz, p. Urszulę Lizon, p. Karolinę Komadowską, p. Agnieszkę Wagner, p. Monikę Borkowską. Dziękujemy Rodzicom dzieci rocznicowych za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.

11. Składamy Bóg zapłać ofiarodawcom oraz osobom, które przyniosły kwiaty!