Ogłoszenia duszpasterskie – 14 marca 2021

1. W dzisiejszą niedzielę – . IV Wielkiego Postu ,,RADOŚCI – LAETARE”– porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. Po Sumie Gorzkie Żale. Na wyjazdach po Mszach św. również Gorzkie Żale.
2. W najbliższym tygodniu Msze św. już o godz. 18.00  (oprócz piątku).
-We wtorek – Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
-W piątek – Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca N.M.P. Droga Krzyżowa w Chyżach i Brzezinach o godz. 15.00 i po zakończeniu Msze św. W kościele parafialnym Droga Krzyżowa o 17.00 i po zakończeniu Msza św.
– W sobotę – po wieczornej Mszy św., ok. 18.30 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Mamy tak wiele powodów do okazania Panu Jezusowi naszej wdzięczności i bliskości.  Zapraszamy do wspólnej modlitwy! 
3. W najbliższą N-dz V Wielkiego Postu – porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. Po Sumie i w kaplicach po Mszach św. Gorzkie Żale. Po Mszach św. również zbiórka do puszek na Katolickie Radio Zamość.

4.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki: p. Elżbietę Jasińską, pp. Gołębiowskich, p. Ewę Komadowską, p. Alicję Gmoch, p. Annę Ciećko, p. Teresę Lentowicz, p. Marię Kaletę, p. Ewę Górską, p. Urszulę Kellner, p. Barbarę Guraluk, p. Annę Pępiak, p. Zenona Spasowicza, p. Joannę Warzochę, p. Zdzisławę Szajewską, p. Zdzisławę Bzowską. 
5.Bóg zapłać za ofiary indywidualne na kościół : bezimienna -100zł.
Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu ; Róża Mężów i Ojców, pw. św. Stanisława B-pa M. – 200zł. Róża nr XII pw. Niepokalanego Poczęcia NMP – 320zł.
Dziękujemy za pomoc w przeżyciu naszych rekolekcji wielkopostnych, które wczoraj zakończyliśmy dniem spowiedzi świętej. Bóg zapłać!