Ogłoszenia duszpasterskie – 17 kwietnia 2022

1. Jutro Poniedziałek Wielkanocny- drugi dzień świąt, porządek Mszy św. normalny: 8.00, suma o 11.30, popołudniowa o 16.00. Chyże i Żyłka – 10.00, Brzeziny – 12.00 Nowenna przed uroczystością Bożego Miłosierdzia po sumie. Taca przeznaczona na KUL.
2. W dni powszednie Msze św. o godz. 18.00. Po Mszy św. – nowenna do Bożego Miłosierdzia.
-We wtorek – po Mszy św. wieczornej również Nowenna do św. Antoniego. O 14.30 we wtorek dzień skupienia dla osób przygotowujących się do sakr. bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
-W piątek – Z racji oktawy nie obowiązuje nas post.
– w sobotę o 16.00, z racji 23. dnia miesiąca w Pizunach nabożeństwo dziękczynno-błagalne za wstaw. bł. Siostry Bernardyny i o 17.00 Msza św.
3.. W najbliższą N-dz II Wielkanocną – Niedziela Miłosierdzia Bożego – porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny: 8.00, suma o 11.30, popołudniowa o 16.00. Chyże i Żyłka – 10.00. W Brzezinach odpust ku czci św. Wojciecha – Msza św. o 12.00. O godz. 15.30 w kościele parafialnym– koronka do Bożego Miłosierdzia przy relikwiach Św. Siostry Faustyny – Patronki Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. o 16.00 spotkanie dla rodziców wraz z młodzieżą przygotowującą się do sakr. bierzmowania.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na 9.00 prosimy: p. Sabinę Chmielowiec, Renatę Kuśmierczak, Alicję Weprzędz, Urszulę Lizon, Wiesławę Lentowicz, Halinę Bednarz, Agnieszkę Skibicką, Marię Komadowską, Elżbietę Osiadacz, Wiesławę Mamczur, Grażynę Kudybę, Annę Piróg, Sylwię Guraluk, Wiolettę Szuper.

Dziękujemy wszystkim , którzy mają jakikolwiek wkład w przygotowanie kościoła, ciemnicy, Bożego Grobu, wszystkim Ofiarodawcom na kwiaty do Bożego Grobu, szczególnie Kółkom Różańcowym. Siostrom, szczególnie Siostrze Albercie- zakrystiance, p. Tomaszowi Lewko, Sławkowi Styczyńskiemu, młodzieży, ministrantom, Pani Grażynie Komadowskiej za przygotowanie chorągwi. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przeżyciu liturgii św. Triduum: Lektorom, Ministrantom, organistce. Bóg zapłać!
Bóg zapłać za ofiary indywidualne na potrzeby kościoła.