Ogłoszenia duszpasterskie – 17 stycznia 2021

1. W dzisiejszą N-dz II zwykłą porządek Mszy św. normalny.

2.W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 17.00
-Od jutra rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
-We wtorek – Wsp. Józefa Sebastiana Pelczara b. Jest to dzień Imienin ks. Bpa Mariusza Leszczyńskiego, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Po Mszy św. nowenna do św. Antoniego.
-W czwartek -Św. Agnieszki dz.m. i Dzień Babci.
-W piątek – Dzień Dziadka

3.W najbliższą N-dz III zw. – Porządek Mszy św. normalny. Po Sumie zebranie z rodzicami osób przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki: p. Marię Wawrycę, Jadwigę Żołądek, Małgorzatę Gajdę, Paulinę Pępiak, Marię Brzyską, Małgorzatę Woszczak, Krystynę Wielgosz, Mariana Skowronka, Halinę Jurczak, Ewę Ochab, Natalię Górską, Krystynę Szczerbę, Beatę Komadowską.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół.

6. Kolęda taka , jak bywała każdego roku nie odbywa się z racji pandemii. Ale otaczamy my kapłani  troską modlitewną naszych Parafian  w następujący sposób. Na każdy dzień zapraszamy Parafian z poszczególnych ulic na godzinę 15.30 do naszego kościoła na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a po niej na Mszę świętą , która jest odprawiona w ich intencji. Wspólnie prosimy Pana Boga dla nich o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i o uchronienie tych rodzin od pandemii. Podczas Mszy św. poświęcamy wodę, którą prosimy przynieść na tą Msze a po zakończeniu tą święconą wodą pokropimy nasze domy i mieszkania indywidualnie. Są przygotowane obrazki kolędowe z modlitwą którą można również odmówić w domu podczas poświęcenia. Ofiary zbierane podczas tych Mszy świętych są przeznaczone na utrzymanie naszego kościoła i Parafii. Można też zapraszać kapłanów na indywidualną kolędę do swoich domów.
1. Jutro o 15.30 Msza św. kolędowa i modlitwa w int. Parafian ul. Armii Krajowej, Mickiewicza, ul.Polnej i Ogrodowej.
2.We wtorek zapraszamy mieszkańców ul.Czarnieckiego (od strony Narola do torów), Świerkowej, Jodłowej
3. Środa – druga część ul.Czarnieckiego (od torów do Gorzelni/boiska) , ul.Kolejowa i Wiejska
4. Czwartek – ul.Rzeszowska
W czwartek zakończymy Msze św. kolędowe i modlitwę za Rodziny naszej Parafii
Parafianom z którymi już modliliśmy się składamy: Bóg zapłać!