Ogłoszenia duszpasterskie – 18 lipca 2021

  1. W tym tygodniu w kościele parafialnym Msze święte o 18.00
  2. We wtorek po Mszy św. nowenna do św. Antoniego.
  3. W czwartek święto św. Marii Magdaleny.
  4. W piątek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy. Po Mszy św., ok. 18.40 spotkanie Kręgu Biblijnego, zapraszamy do wspólnego rozważania Słowa Bożego.
  5. W sobotę wsp. św. Kingi.
  6. W przyszłą niedzielę Msze święte w stałym porządku: w Bełżcu: 8.00, 11.30 i 16.00, w Żyłce i Chyżach o 10.00, w Brzezinach o 8.00. Z racji wspomnienia św. Krzysztofa, po każdej Mszy św. będziemy modlić się za kierowców i błogosławić pojazdy mechaniczne. Ofiary składane z tej racji będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby kościoła.
  8. W tę sobotę o pomoc w sprzątaniu kościoła, o 9.00 prosimy: Elżbietę Komadowską, Anetę Ostrowską, Agnieszkę Lewandowską, Wandę Komadowską, Mieczysławę Brogowską, Mariana Forlańskiego, Wandę Brogowską, Agnieszkę Panek, Łukasza Głaza, Marię Kuśmierczak, Barbarę Słoniec, Grażynę Komadowską. 
  9. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Szczegóły: http://www.pielgrzymka.info