Ogłoszenia duszpasterskie – 18 października 2020

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy 94. Światowy Dzień Misyjny pod hasłem ,,Oto Ja Poślij Mnie” .Rozpoczyna się Tydzień Misyjny– taca przeznaczona na potrzeby misji.
2.W najbliższym tygodniu: nabożeństwo różańcowe o 17.00, o 17.30 Msza św.
-We wtorek – Wsp. Św. Jana Kantego, prez. Po Mszy św. również nowenna do św. Antoniego.
-W środę, w okazji trwającego Tygodnia Misyjnego, młodzież z KSMu zaprasza na 17.00 na wieczorny różaniec , odmówiony w różnych językach świata.
-W czwartek – Wsp. Św. Jana Pawła II.

W nocy z soboty na niedzielę (24/25.10) zmiana czasu na zimowy. Śpimy dłużej. W najbliższą niedzielę obchodzić będziemy Rocznicę Poświęcenia Kościoła własnego. W naszej parafii porządek Mszy św. normalny. Brzeziny o 12.00.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w sobotę, 24.10, na 9.00 zapraszamy: p. Teresę Gozdek, Marzenę Ostrowską, Agnieszkę Nowicką, Jadwigę Karaś, Wiolettę Głaz, Renatę Przednowek, Magdalenę Bednarz, Stanisława Obirka, Jolantę Zaborniak, Janinę Rudzińską, Marię Pizun, Zdzisławę Pizun, Danutę Zielińską. 

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.

6.W kościele i kaplicach są rozłożone kartki wypominkowe. Po wypełnieniu można je składać. Za zmarłych, których imiona wypiszemy na kartkach wypominkowych będziemy się modlili przez cały listopad wspominając ich imiennie przed Mszą św., ofiarując za nich każdego dnia cząstkę różańca świętego. Prosimy o czytelne wypełnianie kartek, można wskazać konkretny dzień modlitwy.

7. Bóg zapłać za ofiary na kościół!