Ogłoszenia duszpasterskie – 19.04.2020

  1. W najbliższym tygodniu Msze św. już tylko o godz. 18.00. Ponieważ od jutra będą obowiązywać nowe zasady epidemiologiczne odnośnie do liczby osób uczestniczących w liturgii (1 os./15 m2), stąd nasz kościół jest w stanie przyjąć do 50 osób. Pamiętajmy o obowiązkowych maseczkach i zachowywaniu odległości od siebie. Spowiedź od 17.30. Kratki konfesjonałów są zabezpieczone folią i dezynfekowane. 
  2. We wtorek – Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
    -W czwartek -Uroczystość Św. Wojciecha – Głównego Patrona Polski.
    -W sobotę – Święto Św. Marka Ewangelisty.
    3. W najbliższą N-dz – III Wielkanocną – rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. W Brzezinach odpust ku czci Św. Wojciecha – Suma odpustowa o godz. 12.00.

4.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki: p. Bożenę Czerkawską, p. Halinę Świderek, p. Joannę Pyrek, p. Bogumiłę Goch, p. Danutę Goch, p. Danutę Warzochę, p. Mirosława Natynę, p. Annę Grudzińską, p. Zdzisławę Ragan, p. Annę Kuśmierczak i p. Jana Bednarza.

Prosimy o przekazywanie sobie nawzajem informacji o przypadającej kolejce.

Gdyby ktoś czuł się pominięty przy rozpisywaniu dyżurów, również taką osobę zapraszamy w najbliższą sobotę. Gdyby zaś ktoś nie mógł przybyć, NALEŻY złożyć w zamian ofiarę u siostry – są zgłoszone osoby, które chętnie w zamian podejmą się sprzątania.

5. Bóg zapłać za ofiary indywidualne na potrzeby Kościoła, szczególnie na remont odrestaurowanej ambony.

6. Codziennie o 20.30 łączmy się we wspólnej modlitwie różańcowej, prosząc o ustanie epidemii, opiekę Bożą dla nas, zdrowie dla chorych, siły dla służb medycznych.