Ogłoszenia duszpasterskie – 19 stycznia 2020

1. Dziś dzień imienin Ks. Bpa Mariusza Leszczyńskiego. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  2. W tym tygodniu Msze św. o 17.00:
  3. W poniedziałek uroczystości pogrzebowe śp. Józefa Kowalczuka. Ciało będzie wystawione od 13.00, o 14.00 Msza św. pogrzebowa.
  4. We wtorek uroczystości pogrzebowe śp. Stanisławy Rudzińskiej. Ciało będzie wystawione od 11.00, o 12.00 Msza św. pogrzebowa. Po wieczornej Mszy św. nowenna do św. Antoniego. To również Dzień Babci oraz liturgiczne wspomnienie św. Agnieszki, męczennicy.
  5. W środę Dzień Dziadka. Pamiętajmy w modlitwach o naszych babciach i dziadkach
  6. W piątek wspomnienie św. Franciszka Salezego, patrona mediów, dzień modlitw w intencji dziennikarzy i mediów.
  7. W sobotę, Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Od 9.00 sprzątanie kościoła, a po wieczornej Mszy św. spotkanie KSMu.
  8. W przyszłą niedzielę stały porządek Mszy św. W kościele parafialnym będziemy gościć muzyka, p. Mariusza Mądrzaka, który będzie również rozprowadzał swoje najnowsze płyty.
  9. Dobiegła końca wizyta kolędowa. Gdyby ktoś jeszcze pragnął przyjąć księdza, prosimy o kontakt indywidualny. Wszystkim, którzy podjęli księży w swoich domach, składamy serdeczne Bóg zapłać.
  10. Bóg zapłać za ofiary na kościół: z ul. Kościuszki oraz Szczetowej, Słonecznej, Kochanowskiego, Granicznej, Skośnej i Lwowskiej. Bóg zapłać kolędującym oraz wszystkim ofiarodawcom indywidualnym!