Ogłoszenia duszpasterskie- 20 września 2020

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela 20 IX 2020r

1.W dzisieszą N-dz –XXV zw. W kościele parafialnym porządek Mszy św. normalny. Na wyjazdach: Brzeziny o godz. 12.00, Chyże i Żyłka o godz. 10.00. Dzisiejsza n-dz jest Światowym Dniem Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą obejmujemy pracowników mediów- zwłaszcza katolickich a w kościołach naszej Diecezji ofiarami do puszek wspieramy nasze KRZ.
2.W najbliższym tygodniu :
-Jutro –Święto Św. Mateusza Ap. Ewangelisty.
-We wtorek, wsp. bł. Bernardyny Jabłońskiej, albertynki z Pizun. – Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
-W środę – Wsp. Św. Pio z Protrelciny, prez.
-W środę i w czwartek o godz. 16.00 próby dzieci pierwszokomunijnych (uczniów klas IV). W czwartek po próbie odbiór alb.

3. W najbliższą N-dz-XXVI zw. W kościele parafialnym porządek Mszy św. normalny. Na wyjazdach: Brzeziny o godz. 8.00, Chyże i Żyłka o godz. 10.00. Taca na budownictwo sakralne. Po Sumie w kościele parafialnym zebranie z rodzicami uczniów klas III. dotyczące I komunii św. Poświęcenie różańców dla uczniów klas III będzie w pierwszą sobotę pazdziernika (3X2020) na Mszy św. o godz. 17.00

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do przygotowania kościoła prosimy p. Wiesławę Lentowicz, Halinę Bednarz, Agnieszkę Skibicką, Marię Komadowską, Elżbietę Osiadacz, Wiesławę Mamczur, Grażynę Kudybę, Annę Piróg, Sylwię Guraluk, Wiolettę Szuper.

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.

6. Bóg zapłać za ofiary na kościół.