Ogłoszenia duszpasterskie – 21 lutego 2021

  1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu. W dzisiejszą niedzielę tradycyjny porządek Mszy świętych. Po sumie Gorzkie Żale.
  2.  W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 17.00.
    -Jutro – Święto Katedry św. Piotra Apostoła.
    -We wtorek – po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
    -W piątek – Droga Krzyżowa w kościele parafialnym o godz. 17.00 i po zakończeniu Msza św. W Brzezinach i Chyżach – Droga Krzyżowa o 15.00 i po zakończeniu Msze św. Po Mszy św. w kościele parafialnym – zbiórka dla ministrantów.
  3.  W najbliższą niedzielę II Wielkiego Postu -porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. Po Sumie i na wyjazdach po Mszach św. Gorzkie Żale. Po Mszach św. – zbiórka do puszek na ,,Krajowy Fundusz Misyjny.

4. Z serca dziękujemy za ofiary na kościół, jak i za pomoc w sprzątaniu kościoła w ubiegłą sobotę. Do sprzątania kościoła w sobotę 27 lutego o godz. 9.00 prosimy p. Zdzisława Natynę, Ewę Wagner, Marię Urbańską, Renatę Górską, Annę Trąd, Franciszka Krajewskiego, Grażynę Stadnicką, Monikę Nocek, Edwardę Adamowską, Krystynę Dawidowską, Krystynę Droździel, Halinę Panasowiec, Irenę Grzesik, Janinę Borkowicz, Joannę Pępiak, Grażynę Dudek, Barbarę Stadnik.