Ogłoszenia duszpasterskie 21 X 2018r

1. W dzisiejszą niedzielę w naszej parafii porządek Mszy św. normalny. Brzeziny o godz. 12.00.  Rozpoczyna się Tydzień Misyjny– taca przeznaczona na potrzeby misji.
2.W najbliższym tygodniu:
-Jutro – Wsp. Św. Jana Pawła II. Po Mszy św. możliwość ucałowania Relikwii Św. Jana Pawła II.

W poniedziałek, o godz. 16.00 na starej plebanii ostatnie w tym miesiącu przyparafialne spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania. Zobowiązani do udziału w nim są uczniowie klasy VIIA oraz te osoby, które nie uczestniczyły w ubiegłym tygodniu na spotkaniu wraz ze swoją klasą.

W poniedziałek, po Mszy świętej zbiórka dla wszystkich ministrantów w kościele, a po niej zajęcia sportowe dla ministrantów na hali.

Jutro w naszym kościele parafialnym będzie dodatkowa Msza św. pogrzebowa za śp. Jerzego Smalcugę. Wyprowdzenie z domu o godz. 13.00 i po dojściu do kościoła Msza św. pogrzebowa.

-We wtorek – Po Mszy św. nowenna do św. Antoniego.
-W środę, po Mszy św. spotkanie dla młodzieży na starej plebanii.
-W najbliższą N-dz- XXX zw. obchodzić będziemy Rocznicę Poświęcenia Kościoła własnego. W naszej parafii porządek Mszy św. normalny. Taca przeznaczona będzie na budownictwo sakralne.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki.

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę

6.W kościele są rozłożone kartki wypominkowe. Po wypełnieniu można je składać. Za zmarłych, których imiona wypiszemy na kartkach wypominkowych będziemy się modlili przez cały listopad wspominając ich imiennie przed Mszą św., ofiarując za nich każdego dnia cząstkę różańca świętego.

7. Wczoraj, w Tomaszowie Lub,. nasi ministranci w meczu o awans do rundy rejonowej Diecezjalnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej pokonali ministrantów z par. św. Józefa w Tomaszowie Lub.  aż 23:0.  Gratulujemy wyniku i życzymy naszym ministrantom powodzenia w kolejnej fazie turnieju już 10 listopada w Tomaszowie Lubelskim.