Ogłoszenia duszpasterskie – 22 września 2019

   

1.W dzisiejszą N-dz –XXV zw. W kościele parafialnym porządek Mszy św. normalny. Na wyjazdach: Brzeziny o godz. 8.00, Chyże i Żyłka o godz. 10.00. Po Mszy św. o godz.11.30 zebranie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. W Pizunach uroczystości odpustowe ku czci – Bł. Bernardyny Jabłońskiej. O godz. 13.00 Droga światła z kościoła parafialnego w Łukawicy do domu Modlitwy w Pizunach, o 14.30 modlitwa w intencjach dziękczynno-błagalnych za wstawiennictwem bł. Siostry Bernardyny i o godz. 15.00 uroczysta Suma odpustowa. Siostry zapraszają do udziału! Z naszej parafii planujemy wyruszyć na te uroczystości w pieszej pielgrzymce. Zbiórka przy naszym kościele w o godz. 11.00 i następnie wyruszymy przez Brzeziny i Chlewiska, by w Łukawicy, ok. 13.00 połączyć się z uczestnikami Drogi Światła.
2.W najbliższym tygodniu :

-Jutro –Wsp. Św. Pio z Pietrelciny, prez.
-We wtorek – Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
-W czwartek – Po Mszy świętej wieczornej zbiórka ministrantów.
-W piątek – Wsp. Św. Wincentego a Paulo, prez. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla młodzieży .
-W sobotę – Wsp. Św. Wacława m.

3. W najbliższą N-dz-XXVI zw. i Święto ŚŚ. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W kościele parafialnym porządek Mszy św. normalny. Na wyjazdach: Brzeziny o godz. 8.00, Chyże i Żyłka o godz. 10.00. W Parafii Łaszczówka i Łosiniec odpusty ku czci Św. Michała Arch.-Sumy odpustowe o 12.00. Taca na budownictwo sakralne. 4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do przygotowania kościoła prosimy kolejne rodziny z kolejki.