Ogłoszenia duszpasterskie – 23 sierpnia 2020

  1. W dzisiejszą niedzielę odbywają się Dożynki Powiatowe w Łaszczowie. To także Dzień Solidarności z Ofiarami Nazizmu i Komunizmu.
  2. W tym tygodniu Msze święte o 18.00. W poniedziałek święto św. Bartłomieja Apostoła, we wtorek po Mszy św. nowenna do św. Antoniego, w czwartek wspomnienie św. Moniki, w piątek – św. Augustyna, w sobotę – Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  3. W środę, Uroczystość MB Częstochowskiej. W kościele parafialnym Msze święte o 8.00, 11.30 i 18.00. W Chyżach i Brzezinach – o 10.00.
  4. W przyszłą niedzielę – uroczystość odpustowa w Żyłce ku czci MB Częstochowskiej. Suma o 12.00.  Pozostałe Msze święte bez zmian. Po Mszy św. w kościele parafialnym o 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci Komunii rocznicowej (po IV klasie).
  5. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszamy rodziny: p. Zdzisława Gałana, Moniki Sienkiewicz, Grażyny Nawrockiej, Ireny Żdżalik, Marzeny Maciąg, Anny Słotwińskiej, Marii Naklickiej, Teresy Rudzińskiej, Danuty Krupy, Elżbiety Kietel, Beaty Chmielowiec, Barbary Lipki.