Ogłoszenia duszpasterskie 24.02.2019

  1. W dzisiejszą N-dz VII zwykłą- porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny.
  2. W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 17.00

       -Jutro – od godz. 18.00 zajęcia sportowe dla ministrantów na hali,

        -We wtorek – Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego

         -W środę – po Mszy św. spotkanie dla młodzieży na plebanii. 

W piątek – pierwszy piątek miesiąca– chorych odwiedzimy od godz.9.00. Spowiedź w Chyżach i Brzezinach o 15.00 i po zakończeniu spowiedzi  Msza św. W kościele  parafialnym spowiedź od 16.30, o 17.00 Msza św. po której będzie wystawienie N.Sakramentu, nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i adoracja. W piątek 1 marca przypada też Narodowy Dzień Pamięci ,,Żołnierzy Wyklętych”

-W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Na Mszę św. zapraszamy dzieci pierwszokomunijne. Po Mszy św. pobieranie miar na stroje komunijne.

  1. W najbliższą N-dz VIII zwykłą i I miesiąca – adoracyjną – porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. Po Mszy o godz. 8.00 do Sumy adoracja a po Sumie i na wyjazdach po Mszach św. zmiany tajemnic różańcowych.

4.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00  prosimy następne  rodziny z kolejki.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 w naszej Cerkwi odbędzie się Otwarcie wystawy „Śladami Żołnierzy Niezłomnych”. W ramach tego wydarzenia będzie miało miejsce wystąpienie Prezesa Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość Posła Sławomira Zawiślaka, o działalności żołnierzy AK – WiN na terenie Gminy Bełżec opowie wójt Gminy Bełżec pan Andrzej Adamek, zaś na zakończenie – projekcja filmu „ Zapora”. Zapraszamy!