Ogłoszenia duszpasterskie – 24 kwietnia 2022

Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkanocna 24 IV 2022r

1. W dzisiejszą N-dz II Wielkanocną – Niedziela Miłosierdzia Bożego – porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. O godz. 15.30 – koronka do Bożego Miłosierdzia przy relikwiach Św. Siostry Faustyny – Patronki Bożego Miłosierdzia. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. W Brzezinach odpust ku czci Św. Wojciecha – Suma odpustowa o godz. 12.00. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na ,,Fundusz Caritas”. Dziś po Mszy świętej o 16.00 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami.

⦁ W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 18.00
– Jutro – Święto Św. Marka Ewangelisty. Jutro o 19.00 Msza św. o pokój na Ukrainie.
-We wtorek – przeniesiona Uroczystość Św. Wojciecha – Głównego Patrona Polski. Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.

– w czwartek – uroczystości pogrzebowe w int. śp. Mariana Ostrowskiego. O 13.00 wystawienie ciała w kościele, o 14.00 Msza św. pogrzebowa.
-W piątek – Święto Św. Katarzyny Sieneńskiej – Patronki Europy.
-W sobotę – Dzień Imienin Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka.
3. W najbliższą N-dz – III Wielkanocną i pierwszą miesiąca – adoracyjną– rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. Po Mszy św. o godz.8.00 do Sumy wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Sumie i na wyjazdach po Mszach św. zmiany tajemnic różańcowych oraz pierwsze w tym roku nabożeństwo majowe. Nabożeństwa majowe w dni powszednie w naszej Parafii po Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy do udziału.

4.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki: Sabinę Chmielowiec, Renatę Kuśmierczak, Alicję Weprzędz, Agnieszkę Skibicką, Marię Komadowską, Grażynę Kudybę, Annę Piróg, Sylwię Guraluk, Wiolettę Szuper, Mariana Forlańskiego, Wandę Brogowską, Mieczysławę Brogowską, Agnieszkę Lewandowską, Anetę Ostrowską

Bóg zapłać za ofiary indywidualne na kościół: bezimienna -100zł

⦁ Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.

Zapowiedzi przedmałżeńskie:
1. Arkadiusz Trynda, kawaler z Tomaszowa Lub, par. NSPJ i Joanna Wielgosz z Brzezin, par. tut. Zap.II
2. Wojciech Wiciejowski, cyw. związ. z Bełżca, par. tut. i Katarzyna Radaj, cyw. związ. z Bełżca, par. tut. Zap. II.
3. Burghardt Jędrzej cyw. związany zam. Głogów Małopolski, Par. Św. Józefa i Burghardt Aleksandra z domu Warzocha pochodząca z Brzezin. Obecnie zam. Głogów Małopolski, Par. Św. Józefa. Zap.I.