Ogłoszenia duszpasterskie – 24 października 2021

  1. W dzisiejszą niedzielę w naszej parafii porządek Mszy św. normalny. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny– taca przeznaczona na potrzeby misji.

       2.W najbliższym tygodniu nabożeństwa różańcowe o 17.00, a po nich Msze św. 

Dzieci, które przychodzą na różaniec otrzymają ostatnie naklejki w czwartek. Prosimy, aby na czwartek przyniosły do kościoła (i kaplic) podpisane plansze. Rozdanie upominków w piątek o 16.50, a więc 10 minut przed różańcem. W Chyżach i Brzezinach upominki rozdamy w przyszłą niedzielę.

-We wtorek – Po Mszy św. również nowenna do św. Antoniego.

-W środę, po Mszy świętej, spotkanie Kręgu Biblijnego.

-W sobotę przy naszym cmentarzu będzie można nabyć znicze od młodzieży z naszego parafialnego Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na cele statutowe KSMu w Bełżcu.

-W sobotę, po Mszy świętej, spotkanie dla wszystkich ministrantów.

Z soboty na niedzielę, zmieniamy czas na zimowy, śpimy godzinę dłużej.

W najbliższą niedzielę obchodzić będziemy Rocznicę Poświęcenia Kościoła własnego. W naszej parafii porządek Mszy św. normalny. Brzeziny o 12.00

  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki: Bożenę Szulik, Beatę Komadowską, Marię Wawrycę, Elżbietę Kornacką, Małgorzatę Gajdę, Krystynę Wielgosz, Małgorzatę Woszczak, Paulinę Pępiak, Marię Brzyską, Halinę Jurczak, Barbarę Skowronek, Zofię Szawarę, Małgorzatę Szewczyk, Krystynę Malinowską.

     5.W kościele są rozłożone kartki wypominkowe. Po wypełnieniu można je składać. Za zmarłych, których imiona wypiszemy na kartkach wypominkowych będziemy się modlili przez cały listopad wspominając ich imiennie przed Mszą św., ofiarując za nich każdego dnia cząstkę różańca świętego.

  1. Bóg zapłać za ofiary na kościół – ofiara bezimienna – 300zł. Bezimienna – 200zł. i dwie bezimienne po -100zl. Bóg zapłać!
  2. Dobiegają końca prace przy przygotowaniu nowego kalendarza parafialnego. Wkrótce będzie można go nabyć. Bóg zapłać Pani Ewelinie Malinowskiej za projekt oraz sponsorom za wkład finansowy w jego wydanie.

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

  1. Karol Jan Malec, kaw. zam. Bełżec. Par. tutejsza i Katarzyna Krawczyk, panna zam. Sabaudia. Par. ZNMP. Tomaszów Lubelski. Zap. I