Ogłoszenia duszpasterskie – 24 stycznia 2021

  1. W dzisiejszą niedzielę -III zw. przypada Niedziela Słowa Bożego – Porządek Mszy św. normalny. Zachęcamy, by wykorzystać ten dzień do pogłębienia swojej relacji ze Słowem Bożym, m.in. poprzez regularne korzystanie z rozważań do czytań mszalnych, np. https://niezbednik.niedziela.pl/
  2. Po Sumie zebranie z rodzicami dzieci przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Dzisiejsza niedziela jest również dniem solidarności z Chorwacją, która zmaga się ze skutkami trzęsienia ziemi. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na wsparcie poszkodowanych.
  3. W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 17.00
    -Jutro – Święto Nawrócenia św. Pawła Ap.
    -We wtorek – wsp. śś. Tymoteusza i Tytusa, biskupów. Po Mszy św. nowenna do św. Antoniego.
    -W czwartek -Wsp. Św. Tomasza z Akwinu.

3.W najbliższą N-dz IV zw.- porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki: p. Małgorzatę Woszczak, Halinę Jurczak, Beatę Komadowską, Dariusza Szumskiego, Irenę Szewczyk, Waldemara Komadowskiego, Krystynę Malinowską, Annę Jurczak, Dorotę Czyż, Elżbietę Nazarczuk, Danutę Cisek, Teresę Nowicką, Krystynę Łakus, Marię Salitrę. 

5. Bóg zapłać za ofiary indywidualne na kościół.
W czwartek zakończyliśmy Msze św. kolędowe i modlitwę za Rodziny naszej Parafii
Parafianom z którymi modliliśmy się w kościele, jak też indywidualnie w domach, składamy: Bóg zapłać!