Ogłoszenia duszpasterskie – 26 września 2021

1.W dzisiejszą niedzielę w kościele parafialnym porządek Mszy św. normalny. Na wyjazdach: Brzeziny o godz. 8.00, Chyże i Żyłka o godz. 10.00. Taca na budownictwo sakralne. Dzisiaj w kościołach w Polsce – liczenie wiernych.
2.W najbliższym tygodniu Msze św. do czwartku włącznie o 18.00. Od piątku Różaniec o 17.00, ok. 17.30 Msza święta. W niedziele Różaniec po sumie.
-Jutro – Wsp. Św. Wincentego a Paulo. Po Mszy wieczornej, ok. 18.30 spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
-We wtorek – Wsp. Św. Wacława, m.  Po Mszy św. również Nowenna do św. Antoniego.
-W środę – Święto ŚŚ. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Po Mszy św., na plebanii, kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy!
-W czwartek –Wsp. Św. Hieronima, prez. dK.
-W piątek – Wsp. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus i pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź chorych od godz. 9.00. Na wyjazdach w Chyżach i Brzezinach spowiedź od 15.00 i po zakończeniu Msze św. W kościele parafialnym spowiedź od 16.15, o godz. 17.00 różaniec, po różańcu Msza św.– po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.00, którą zakończymy apelem jasnogórskim. Rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Najmłodsi otrzymają plansze, a podczas kolejnych nabożeństw będą je uzupełniać tworząc List do Matki Bożej. Dla dzieci najczęściej biorących udział w nabożeństwach są przewidziane nagrody. Zachęcamy do uczestnictwa!
-W sobotę – pierwsza sobota miesiąca i Wsp. Św. Aniołów Stróżów. O godz. 12.00 będzie Msza św. podczas której poświęcimy nowy wóz strażacki dla OSP Bełżec I. Zapraszamy do licznego uczestnictwa w tej Mszy św.! Na 17.00 na Różaniec i Mszę świętą zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej. W sobotę zapraszamy również na pierwsze spotkanie dla dziewczynek, chcących  śpiewać w scholi podczas Mszy świętych. Spotkanie dla nich na plebanii w sobotę o 11.00. Po Mszy św. wieczornej spotkanie KSMu na plebanii.

3. W najbliższą niedzielę, pierwszą miesiąca (adoracyjną) w kościele parafialnym porządek Mszy św. normalny: 8.00, 11.30, 16.00. Po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy o 11.30. Po sumie nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic. Na wyjazdach: Brzeziny o godz. 8.00, Chyże i Żyłka normalnie o godz. 10.00 – po Mszach św. również zmiany tajemnic różańcowych. W najbliższą niedzielę rozpoczyna się Tydzień miłosierdzia. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Caritas. W Parafii Lubycza Królewska odpust ku czci NMP Różańcowej – Suma o godz. 11.30. W najbliższą niedzielę podczas sumy poświęcenie i rozdanie różańców dzieciom pierwszokomunijnym.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do przygotowania kościoła prosimy: Józefę Białek, Genowefę Bartosik, Annę Banaś, Teresę Sycz, Halinę Babiak, Grzegorza Komadowskiego, Alicję Kopczan, Katarzynę Czop, Joannę Wronę, Agatę Szczepańską, Zdzisławę Mamczur, Danutę Obirek, Teresę Maciochę.

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.

6. Bóg zapłać za ofiary na kościół.