Ogłoszenia duszpasterskie – 28 lutego 2021

 1. W dzisiejszą II Niedzielę Wielkiego Postu przeżywamy Dzień modlitw, Postu i Solidarności z misjonarzami. Po Mszach św. – zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny. Porządek Mszy św. w naszej parafii normalny. Po sumie i w kaplicach po Mszach św. Gorzkie Żale.
  2. W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 17.00
  -We wtorek – Nowenna do św. Antoniego. We wtorek, po Mszy św., zapraszamy na plebanię,  na spotkanie Kręgu Biblijnego. Warto wziąć z sobą Pismo święte.
  -W czwartek – pierwszy czwartek miesiąca i święto św. Kazimierza Królewicza
  -W piątek – pierwszy piątek miesiąca– chorych odwiedzimy od godz.9.00. Spowiedź w Chyżach i Brzezinach o 15.00 i po zakończeniu spowiedzi Droga Krzyżowa i Msza św. W kościele parafialnym spowiedź od 16.30, o 17.00 Droga Krzyżowa I Msza św. po której będzie wystawienie N.Sakramentu, nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i adoracja do 19.00.
  -W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy dzieci pierwszokomunijne. Podczas Mszy św. poświęcenie i rozdanie książeczek a po Mszy św. pobieranie miar na stroje komunijne.
  3. W najbliższą N-dz III Wielkiego Postu i pierwszą miesiąca – adoracyjną – porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. Po Mszy św. porannej do Sumy adoracja. Po Sumie i w kaplicach po Mszach św. Gorzkie Żale i zmiany tajemnic różańcowych.

4.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki: p. Elżbietę Pępiak, Waldemara Dudzińskiego, Marię Dudzińską, Katarzynę Czekirdę, Bogumiłę Kwas, Marię Sak, Agatę Bzowską, Annę Dudzińską, Justynę Górską, Annę Wolanin, Artura Dejko, Marię Jarosz.
5.Bóg zapłać za ofiary indywidualne na kościół.