Ogłoszenia duszpasterskie – 29 grudnia 2019

1. W dzisiejszą N-dz. Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Modlimy się za rodzinyw naszej parafii Msze św. normalnie-  w kościele parafialnym: 8.00, suma o- 11.30 i po południu o 16.00. Na wyjazdach: Brzeziny-12.00 Chyże i Żyłka- 10.00. W naszym kościele o godz. 17.00 odbędzie się gminne kolędowanie, na które zapraszamy!

       2.W najbliższym tygodniu (Msze św. o 17.00 z wyjątkiem środy):

– We wtorek zakończenie starego roku. Po Mszy św. o godz. 17.00 wystawienie N. Sakramentu i w adoracji będziemy przepraszali Boga za wszystkie grzechy i słabości kończącego się roku śpiewając Suplikację ,,Święty Boże” – a śpiewając hymn ,,Ciebie Boga wysławiamy” będziemy dziękowali za miniony rok.

-W środę- Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki- Matki Odkupiciela Patronki naszej Diecezji i Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Tego dnia obowiązuje nas udział we Mszy św. W naszej parafii Msze św. normalnie-  w kościele parafialnym: 8.00, suma o – 11.30 i popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Brzeziny-12.00 Chyże i Żyłka- 10.00.    

-W czwartek –Wsp.śś Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bb, dK. i pierwszy czwartek miesiąca. W czwartek, w Katolickim Radiu Zamość będzie można wysłuchać audycji pt. Króluj nam Chryste, przygotowanej przez naszych ministrantów, którzy z ks. Marcinem będą rozmawiać o kolędach w polskiej tradycji. Radio Zamość odbieramy na falach 90,1 MHz. Początek o 21.30. 

-W piątek –  pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź chorych od godz. 9.00. Na wyjazdach w Chyżach i Brzezinach spowiedź od 15.00 i po zakończeniu Msze św. W kościele parafialnym spowiedź od 16.30, o godz. 17.00 Msza św.- po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i adoracja Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy apelem jasnogórskim. 

-W sobotę – pierwsza sobota miesiąca.

      3.W najbliższą N-dz- I niedziela miesiąca – adoracyjna – Msze św. – w kościele parafialnym: 8.00, Suma o 11.30 i popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Brzeziny – 12.00, Chyże i Żyłka – 10.00. Po sumie i na wyjazdach po Mszach św. zmiany tajemnic różańcowych.

      4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne   rodziny z kolejki.

Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół: ofiara bezimienna -200zł, dwie po – 100zł.

      5. Kolęda na najbliższy tydzień:

Poniedziałek -od godz 9.00 Chyże- 2 księży

Wtorek – od godz 9.00- jeden ks.Żyłka, drugi ks.-Kolonia Szalenik, blok Sylikatów i domy przy ul.Prusa.

Czwartek – od godz. 9.00 Konopnickiej, Lwowska od torów do Natury, Pogodna i Skośna- jeden ks. drugi ks.- ul.Słoneczna i Kochanowskiego.

Sobota– od godz 9.00 ul.Stawowa i Grunwaldzka- jeden ks., drugi ksiądz: ul.Lwowska, Łokietka od torów do skrętu i dalej wchodzi w ul. Grunwaldzką.

Parafianom, których już odwiedziliśmy składamy: Bóg zapłać!