Ogłoszenia duszpasterskie – 3 października 2021

                             1. W dzisiejszą N-dz-XXVII zw. i pierwszą miesiąca adoracyjną w kościele parafialnym porządek Mszy św. normalny. Po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Sumy o 11.30. podczas Sumy poświęcenie i rozdanie różańców dzieciom pierwszokomunijnym. Po Sumie nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic. Na wyjazdach: Brzeziny o godz. 8.00, Chyże i Żyłka normalnie o godz. 10.00 – po Mszach św. również zmiany tajemnic różańcowych. W dzisiejszą N-dz rozpoczyna się Tydzień miłosierdzia. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Caritas. W Parafii Lubycza Królewska odpust ku czci NMP Różańcowej – Suma o godz. 11.30.

       2.W najbliższym tygodniu różaniec o 17.00, a po nim Msza święta. Zapraszamy do udziału także dzieci, które już od jutra będą na planszach układać list do Matki Bożej.

-Jutro –Wsp. Św. Franciszka z Asyżu, z.  po Mszy świętej, a więc ok. 18.00 spotkanie dla kandydatów na ministrantów.

-We wtorek– Wsp. Św. Faustyny,z. Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.   

-W czwartek – Wsp. NMP Różańcowej. Po Mszy wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.

-W sobotę  po Mszy świętej, spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

  1. W najbliższą niedzielę kościele parafialnym porządek Mszy św. normalny. Podczas Sumy będziemy się modlili za pary małżeńskie obchodzące 50 rocznice ślubu. Na wyjazdach: Brzeziny o godz. 8.00, Chyże i Żyłka o godz. 10.00. W najbliższą niedziele przypada  XXI Dzień Papieski pod hasłem ,,Nie Lękajcie się”. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na fundusz stypendialny ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

 

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. O pomoc w sprzątaniu kościoła, w sobotę 09.10 o 9.00 prosimy: Agnieszkę Wielgosz, Mariolę Górniak, Renatę Pępiak, Annę Bujarę, Annę Komadowską, p. Błauciak, Mariolę Patałuch, Katarzynę Bukałę, Teresę Hryniewiecką, Renatę Woś, Joannę Lizon, Adama Nowickiego, Katarzynę Cybulską.

5. Bóg zapłać za ofiary na kościół – ofiara bezimienna – 100zł, dwie bezimienne-200zł.

  1. Osoby, które ukończyły już szkołę podstawową, i nie przyjęły dotąd sakramentu bierzmowania, a chciałyby to uczynić, mogą kontaktować się w tej sprawie z ks. Marcinem.