Ogłoszenia duszpasterskie – 30 XII 2018

  1. W dzisiejszą N-dz. Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Modlimy się za rodziny– w naszej parafii Msze św. normalnie.

       2.W najbliższym tygodniu:

-Jutro zakończenie starego roku. Po Mszy św. o godz. 17.00 wystawienie N. Sakramentu i w adoracji będziemy przepraszali Boga za wszystkie niedociągnięcia kończącego się roku śpiewając Suplikację ,,Święty Boże” – a śpiewając hymn ,,Ciebie Boga wysławiamy” będziemy dziękowali za miniony rok.

-We wtorek Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki- Matki Odkupiciela Patronki naszej Diecezji i Światowy Dzień Modlitw o Pokój -w naszej parafii Msze św. w stałym porządku.

-W środę – Wsp.śś Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów.

-W czwartek – pierwszy czwartek miesiąca.

-W piątek –  pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź chorych od godz. 9.00. Na wyjazdach w Chyżach i Brzezinach spowiedź od 15.00 i po zakończeniu Msze św. W kościele parafialnym spowiedź od 16.30, o godz. 17.00 Msza św.- po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00, którą zakończymy apelem jasnogórskim. 

-W sobotę – pierwsza sobota miesiąca.

      3.W najbliższą N-dz- I niedziela miesiąca i Uroczystość Objawienia Pańskiego – tradycyjne Trzech Króli -Msze św.  w stałym porządku.  Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo wody, kredy i kadzidła. Taca z Trzech Króli przeznaczona będzie na ,,Krajowy Fundusz Misyjny”

  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki. 
  2. Kolęda na najbliższy tydzień:

Poniedziałek – od godz 9.00- jeden ks. – Żyłka,   drugi ks.-Kolonia Szalenik, blok Sylikatów i domy przy ul.Prusa.

Środa –od godz 9.00 Chyże- 2 księży

Czwartek – od godz. 9.00 Konopnickiej, Lwowska od torów do Natury, Pogodna i Skośna (bez bloku kolejowego nr 36)  – jeden ks.    Drugi ks.- ul.Słoneczna i Kochanowskiego.

Sobota- od godz 9.00- ul.Stawowa i Grunwaldzka- jeden ks.

 ul.Lwowska, Łokietka od torów do skrętu- drugi ks.

Parafianom, których już odwiedziliśmy składamy: Bóg zapłać!