Ogłoszenia duszpasterskie – 4 października 2020

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Po każdej Mszy św. można złożyć ofiarę na potrzeby Caritas. Dziś odpust w par. Lubycza Królewska ku czci MB Różańcowej.
  2. W tym tygodniu różaniec o 17.00, a następnie Msza św.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, apostołki Bożego Miłosierdzia.
  4. We wtorek po Mszy św. nowenna do św. Antoniego.
  5. W środę wspomnienie MB Różańcowej.
  6. W poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o 15.30 próby przed I Komunią świętą dla dzieci z klas IV.
  7. W sobotę o 9.00 dla dzieci komunijnych nabożeństwo pokutne wraz ze spowiedzią świętą. Zapraszamy rodziców, rodzeństwo, dziadków i krewnych do skorzystania ze spowiedzi.
  8. W przyszłą niedzielę uroczystość I Komunii świętej w naszej parafii. Msza św. pierwszokomunijna o godz. 10.00. Z tej racji nie będzie Mszy św. o 11.30. Pozostałe Msze święte w kościele parafialnym o 8.00 i 16.00. Po Mszy św. o 16.00 różaniec. W kościołach filialnych Msze święte: Brzeziny 8.00, Żyłka 9.00, Chyże 12.00. Tego dnia przypada Dzień Papieski, po każdej Mszy św. zbiórka na Dzieło Nowego Tysiąclecia, fundujące stypendia dla zdolnej, ale ubogiej młodzieży.
  9. Bóg zapłać osobom, które pomogły w sprzątaniu kościoła.  Na najbliższy piątek na godz. 18.00 do sprzątania kościoła zapraszamy rodziców dzieci komunijnych.
  10. Bóg zapłać za ofiary na kościół.