Ogłoszenia duszpasterskie – 5 stycznia 2020

1 .W najbliższym tygodniu (poza poniedziałkiem) :  Msze św. o godz. 17.00

–  Jutro  –  przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – tradycyjne Trzech Króli -Msze św. w porządku niedzielnym.   Brzeziny o 12.00. Podczas sumy – kazanie dla dzieci.  Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo wody, kredy i kadzidła. Taca będzie przeznaczona na Krajowy Fundusz Misyjny

-We wtorek -po Mszy św. nowenna do św. Antoniego.

      3.W najbliższą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego. Porządek Mszy św. normalny. W liturgii kończy się czas Bożego Narodzenia, chociaż kolędy możemy śpiewać do 2 lutego. 

  • Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki.
  •  Kolęda na najbliższy tydzień:

Wtorek  – od godz 9.00 ul. Czarnieckiego od strony Narola do torów jeden ks.    Drugi ks. od 11.00 – Czarnieckiego, Hetmańska, Świerkowa, Jodłowa.     

Środa   -od godz 9.00-jeden ks.- ul. Czarnieckiego od strony Gorzelni.   Drugi ks. dojdzie od godz. 14.30 – ul.Kolejowa i Wiejska.

Czwartek  – od godz. 9.00 druga strona ul Czarnieckiego. Tylko jeden ksiądz.  Początek – od boiska do remizy.

Piątek–  od godz 9.00 – Zagóra 2 księży. Rozpoczynamy od strony Chyżów.

Sobota od godz 9.00- ul. Zamojska- jeden ksiądz od strony Jezierni.   Drugi ksiądz- od skrętu wraz z ul. Zieloną do zejścia razem.

W przyszłą niedzielę: od godz. 18.00 blok kolejowy przy ul. Lwowskiej  (dwóch księży: od pierwszej i od ostatniej klatki)

Parafianom, których już odwiedziliśmy:   Bóg zapłać!

Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Lubelskim informuje, że na stronie internetowej: www.policja.pl znajduje się aplikacja Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jest ona policyjnym narzędziem do eliminowania negatywnych zachowań  i problemów uciążliwych społecznie. Każdy z mieszkańców może nanieść na mapę różnego rodzaju zagrożenia w swojej okolicy (np. przekraczanie dozwolonej prędkości, spożywanie alkoholu w miejscach niedozwolonych, wałęsające się bezpańskie psy itp.), co wywołuje odpowiednią reakcję Policji. Skutkuje to kontrolami patroli określonego miejsca i podjęcie przez funkcjonariuszy czynności mających na celu usunięcie zagrożenia.