Ogłoszenia duszpasterskie 6.11.2022 r.

  1. W dzisiejszą N-dz- XXXII zw. i I miesiąca, adoracyjną – w naszej parafii Msze św. normalnie: w kościele parafialnym: 8.00, suma- 11.30. i Msza św. popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach:-Chyże i Żyłka o 10.00, Brzeziny o godz.-12.00. Po Mszy św. o godz. 8.00 do sumy wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po sumie wypominki i zmiana tajemnic różańcowych.

2.W najbliższym tygodniu:

-We wtorek – Święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.  Po Nowennie spotkanie Legionu Maryi.

-W środę- Po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.

-w czwartek -Wsp. Św. Leona Wielkiego p. dK. Po Mszy św. spotkanie Rodziny Felicjańskiej.

-W piątek –Wsp. św. Marcina z Tours, bpa.  104 rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę. Będziemy modlili się w int. Ojczyzny. Uroczysta Msza święta w intencji Ojczyzny w naszym kościele  o 11.30. Po Mszy św.  przemarsz na Skwer 100-lecia Odzyskania Niepodległości i złożenie wieńców przy tablicy upamiętniającej pobyt Marszałka Józefa Piłsudskiego i dalsze świętowanie. Zapraszamy – szczegóły w gablocie na plakacie! Wypominki normalnie o godz. 17.00. W piątek na mocy dyspensy nie ma postu.

-W sobotę – Wsp. Św. Jozafata, b m. W sobotę o 11.00 zbiórka ministrantów a po niej zajęcia sportowe. Wieczorem spotkanie KSM-u.

3.W najbliższą N-dz – XXXIII zw.  W naszej parafii Msze św. normalnie: w kościele parafialnym: 8.00, suma- 11.30 i po południu o 16.00. Na wyjazdach:-Chyże i Żyłka o 10.00, Brzeziny o godz.-12.00. Po Sumie i na wyjazdach wypominki.  Obchodzić będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po każdej Mszy św. puszka na ,,Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.

  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki.
  2. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę
  3. Zachęcamy do modlitwy za zmarłych i zyskiwania odpustów w ich intencji. Wypominki za zmarłych są w dni powszednie o godz. 17.00 i po zakończeniu Msze św. a w niedziele i święta po sumie.

7.Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna-150 euro. bezimienna – 200zł i dwie bezimienne – 100zł. Bóg zapłać !