Ogłoszenia duszpasterskie – 7 lipca 2019

1. W dzisiejszą N-dz-XIV zwykłą i pierwszą miesiąca- adoracyjną w naszej parafii – Msze św. w kościele parafialnym normalnie: 8.00-po Mszy św. wystawienie N.Sakramentu i adoracja do sumy o – 11.30 – po sumie zmiana tajemnic różańcowych i popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Brzeziny – 8.00, Chyże i Żyłka – 10.00. Taca przeznaczona na nasze W.S.D.
2.W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 18.00.
-Jutro – Wsp. Św. Jana z Dukli, prez.
-We wtorek – Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
-W czwartek – Święto Św. Benedykta, opata – Patrona Europy.
-W piątek–Wsp. Św. Brunona z Kwerfurtu bp m.
-W sobotę – Wsp. Św. Andrzeja Świerada i Benedykta – pustelników.

3. W najbliższą N-dz – XV zwykłą porządek Mszy św. normalny: 8.00, suma -11.30 i popołudniowa o 16.00. Podczas sumy wystąpi chór z parafii Doliny na Ukrainie, gdzie posługuje nasz rodak ks. Krzysztof Panasowiec. Na wyjazdach: Chyże i Żyłka- 10.00 i Brzeziny- 8.00.

4.Uroczystości odpustowe w Sanktuarium Zwiastowania NMP w Tomaszowie Lubelskim: – 14 lipca niedziela:  Msza za zmarłych na cmentarzu komunalnym o godz. 18.00, 15 lipca w poniedziałek o 21.00 Apel Jasnogórski i procesja różańcowa z Sanktuarium do kaplicy Św. Wojciecha zakończona Mszą św., 16 lipca wtorek główne uroczystości odpustowe: o 12.00 suma odpustowa, której przewodniczy JE ks. abp Józef Michalik.

Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Nabrożu zaprasza na odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej również 16 lipca 2019r.,  połączony z Pielgrzymką Sołtysów Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Suma o godz. 12.00 pod przewodnictwem Ks. Bpa Mariana Rojka.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy kolejne rodziny z kolejki.

6. 2 sierpnia 2019 pod hasłem ,,W Mocy Bożego Ducha” wyruszy nasza XXXVII Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do udziału!