Ogłoszenia duszpasterskie – 7 listopada 2021

1. W dzisiejszą niedzielę – I miesiąca, adoracyjną – w naszej parafii Msze św. normalnie: w kościele parafialnym: 8.00, suma- 11.30. i Msza św. popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach:-Chyże i Żyłka o 10.00, Brzeziny o godz.-12.00. Po Mszy św. o godz. 8.00 do sumy wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po sumie wypominki i zmiana tajemnic różańcowych.

Dziś, o godz. 14.00 Msza św. pogrzebowa za śp. Marię Anielę Kozyrę.

W Parafii NSPJ w Tomaszowie Lubelskim o godz. 16.00 odbędą się ,,Zaduszki Strażackie” – będziemy modlili się za zmarłych Strażaków naszego Powiatu.

2.W najbliższym tygodniu: wypominki o 17.00, a następnie Msza święta.
-Jutro – Po Mszy wieczornej, ok. 18.00 spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
-We wtorek – Święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
-W środę- Wsp. Św. Leona Wielkiego p. dK.
-w czwartek -Wsp. św. Marcina z Tours, bpa, który patronuje naszemu ks. Marcinowi. O godz. 11.30 Msza św. w Jego intencji. Również w czwartek przypada -103 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Msza święta w intencji Ojczyzny w naszym kościele również o 11.30. Po Mszy św. koncert patriotyczny w wykonaniu zespołów Bełżusie oraz MARASE. Następnie przemarsz na Skwer 100-lecia Odzyskania Niepodległości i złożenie wieńców przy tablicy upamiętniającej pobyt Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zapraszamy! Wypominki normalnie o godz. 17.00, a następnie Msza wieczorna.
-W piątek – Wsp. Św. Jozafata, b m. W piątek w Lubaczowie odbędzie się Dzień Młodych Chrześcijan, organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. W programie: interesujące warsztaty, spotkania z ciekawymi ludźmi, Eucharystia, projekcja filmu: Wyszyński: zemsta czy przebaczenie. Chętnych do udziału prosimy o kontakt z ks. Marcinem.
-W sobotę -Wsp. Św. Benedykta, Jana, Mateusza Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

3.W najbliższą niedzielę w naszej parafii Msze św. normalnie: w kościele parafialnym: 8.00, suma- 11.30 i po południu o 16.00. Na wyjazdach:-Chyże i Żyłka o 10.00, Brzeziny o godz.-12.00. Po Sumie i na wyjazdach wypominki. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona na nasze WSD. Obchodzić będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po każdej Mszy św. puszka na ,,Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki: Krystynę Łakus, Marię Salitrę, Wojciecha Pleskacza, Zofię Malinowską, Wiolettę Jaremko, Zdzisławę Targus, Alinę Janik, Sylwię Grzesik, Zofię Leńczuk, Alicję Czop.

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.

6. Zachęcamy do modlitwy za zmarłych i zyskiwania odpustów w ich intencji. Wypominki za zmarłych są w dni powszednie o godz. 17.00 i po zakończeniu Msze św. a w niedziele i święta po sumie.

7.Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna-400zł. bezimienna – 200zł i dwie bezimienne – 100zł. Bóg zapłać!