Ogłoszenia duszpasterskie – 7 lutego 2021

  1. Dziś I niedziela miesiąca. Porządek Mszy św. niedzielny. Taca jest przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  2. W tym tygodniu Msze święte o 17.00
  3. We wtorek nowenna do św. Antoniego, w środę wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
  4. W czwartek wspomnienie NMP z Lourdes, na wieczorną Mszę świętą zapraszamy osoby chore, opiekujące się chorymi na wspólną modlitwę w ich intencji.
  5. W przyszłą niedzielę – VI zwykłą – porządek niedzielny Mszy świętych. Taca będzie przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji.
  6. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii.
  7. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w środowym uprzątnięciu dekoracji świątecznych oraz sprzątaniu kościoła. W tym tygodniu, w sobotę na godz. 9.00 prosimy: p. Kazimierza Pudełko, Martę Marek, Stanisławę Marek, Małgorzatę Marek, Krzysztofa Niedużaka, Ignacego Niedużaka, Renatę Komadowską, Krzysztofa Gmocha, Jana Zatorskiego, Henryka Malcherczyka, Sławomira Styczyńskiego, Marka Czerkawskiego, Danutę Goch, Edwarda Bednarza.