Ogłoszenia duszpasterskie – 7 sierpnia 2022

  1. W dzisiejszą N-dz –XIX zwykłą i pierwszą miesiąca – adoracyjna Msze św. w kościele parafialnym normalnie: 8.00 – po Mszy św. wystawienie N. Sakramentu i adoracja do sumy, suma – 11.30 – po sumie zmiana tajemnic różańcowych i popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Chyże i Żyłka – 10.00, Brzeziny – 8.00, po Mszach św. na wyjazdach również zmiany tajemnic różańcowych. W parafii Łukawica doroczny odpust ku czci Matki Bożej Śnieżnej. Suma odpustowa o 12.00.

2.W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 18.00
-Jutro – Wsp. Św. Dominika, prez.  Jutro o 18.00 Msza św. dziękczynna w intencji pielgrzymów, którzy w ubiegłą środę wyjeżdżali do sanktuariów Podkarpacia.
-We wtorek – Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dz.m, Patronki Europy. Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
-W środę – Święto Św. Wawrzyńca, diakona m. Po Mszy świętej spotkanie Kręgu Biblijnego.
-W czwartek – Wsp. Św. Klary, dz.
– W sobotę po Mszy świętej nabożeństwo fatimskie.

3. W najbliższą N-dz – XX zwykłą – porządek Mszy św. normalny: 8.00, suma -11.30 i popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Chyże i Żyłka- 10.00 i Brzeziny- 8.00. Decyzją ks. Biskupa ks. Marcin od 16 sierpnia 2022 zostaje przeniesiony do Parafii Katedralnej w Zamościu. W najbliższą niedzielę szczególnie podczas sumy o 11.30 będziemy się modlili o Boże błogosławieństwo dla niego na nowej placówce i podziękujemy mu za 4 – letnią prace w naszej Parafii.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy Agnieszkę Wielgosz, Mariolę Górniak, Renatę Pępiak, Alicję Błauciak, Adriana Komadowskiego, Beatę Gryszczyk, Beatę Wiciejowską, pp. Bukałów, Renatę Woś, Zdzisławę Lentowicz, Katarzynę Cybulską, Barbarę Myszkowską, Mariolę Łeszczyszyn.

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.

6. Bóg zapłać za ofiary indywidualne na kościół . Bezimienna – 100zł. Bóg zapłać!