Ogłoszenia duszpasterskie – 8 listopada 2020

1. W najbliższym tygodniu: różaniec wypominkowy za zmarłych o 17.00, Msza św. o 17.30.
-We wtorek – Wsp. Św. Leona Wielkiego p. dK. Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
-W środę- Wsp. św. Marcina z Tours, bpa, który patronuje naszemu ks. Marcinowi. O godz. 17.30 po wypominkach- Msza św. w Jego intencji. W środę przypada również 102. rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę. Będziemy modlili się również w int. Ojczyzny.
-w czwartek -Wsp. Św. Jozafata, b m.
-W piątek – Wsp. Św. Benedykta, Jana, Mateusza Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
-W sobotę  nasza parafia w będzie przeżywać adorację Najświętszego Sakramentu w intencjach diecezji. Zapraszamy w sobotę po Mszy świętej wieczornej na wspólną modlitwę przy relikwiach świętych, które mamy w naszym kościele. Będziemy szczególnie modlić się w intencji powstrzymania epidemii oraz o zdrowie dla chorych.

2.W najbliższą niedzielę naszej parafii Msze św. normalnie: w kościele parafialnym: 8.00, suma- 11.30 i po południu o 16.00. Na wyjazdach:-Chyże i Żyłka o 10.00, Brzeziny o godz.-12.00. Po Sumie i na wyjazdach wypominki. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona na nasze WSD. Będzie można w zakrystii nabyć kalendarze: Katolickiego Radia Zamość oraz z wieńcami dożynkowymi po 6 zł oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom po 5 zł.

3. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki: p. Ewelinę Jarosz, Annę Mosór, Urszulę Przednowek, Leszka Lewko, Grażynę Marek, Elżbietę Lentowicz, Piotra Pępiaka, Marka Gmocha, Jana Górawskiego, Lucynę Wolańczyk, Adama Białka, Ryszardę Wolańczyk, Annę Mazurkiewicz, pp. Malickich.
.

4. Zachęcamy do modlitwy za zmarłych i zyskiwania odpustów w ich intencji. Wciąż można składać kartki wypominkowe. Wypominki za zmarłych są w dni powszednie o godz. 17.00 i po zakończeniu Msze św. a w niedziele i święta po sumie.

5. Bóg zapłać za ofiary na kościół.