Ogłoszenia duszpasterskie – 8 marca 2020

  1. Dzisiejsza niedziela jest Dniem Solidarności, Postu oraz Modlitwy w intencji Misjonarzy. Po Mszy św. możemy złożyć ofiarę na Krajowy Fundusz Misyjny.
  2. W tym tygodniu Msza św. o godz. 17.00. Po Mszach św. śpiewamy Suplikacje w duchu zadośćuczynienia za grzechy, prosząc Boga o zachowanie nas od wszelkich niebezpieczeństw i kataklizmów.
  3. We wtorek po Mszy św. nowenna do św. Antoniego.
  4. W środę kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego. Warto wziąć z sobą Nowy Testament. Początek spotkania o 17.35 na plebanii.
  5. W piątek przypada 7. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Pamiętajmy o Ojcu Świętym w naszych modlitwach. O 15.00 Droga Krzyżowa oraz Msza św. na Chyżach i w Brzezinach. O 17.00 Droga Krzyżowa oraz Msza św. w kościele parafialnym. W najbliższy piątek przypada również na naszą parafię dzień adoracji Najświętszego Sakramentu w intencjach naszej diecezji. Z tej racji po Mszy św. przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy bolesną część różańca, powierzając dobremu Bogu Pasterzy naszej diecezji, wszystkie inicjatywy ewangelizacyjne, prosić będziemy o ducha pokuty dla naszych diecezjan oraz o obfite owoce rekolekcji wielkopostnych.
  6. W sobotę od 9.00 sprzątanie kościoła. Spotkanie dla dzieci na plebanii oraz spotkanie naszego KSMu są odwołane.
  7. W przyszłą niedzielę zwykły porządek Mszy św. Po sumie Gorzkie Żale. Po Mszach świętych w ramach jałmużny wielkopostnej będziemy mogli wesprzeć głodujące dzieci w Afryce.
  8. Wszystkim naszym parafiankom życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa w dniu ich święta. Niech Maryja, Najpiękniejsza z Niewiast wyprasza potrzebne łaski. Niech nie brakuje okazywanej Wam na co dzień wdzięczności i życzliwości!