Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela 11 IX 2022r

       1.W dzisiejszą N-dz – XXIV zw. W naszej parafii porządek Mszy św. normalny. Brzeziny o godz. 8.00.  W dzisiejszą niedzielę, dożynki diecezjalnee w Krasnobrodzie. Msza św.  dziękczynna za plony o 12.00. Dzisiaj rozpoczyna się w kościele Tydzień Wychowania.

       2.W najbliższym tygodniu  Msze św. o godz. 18.00

-Jutro-  Po Mszy św. spotkanie ministrantów.

-We wtorek – Wsp. św. Jana Chryzostoma. Po Mszy Nowenna do św. Antoniego i po zakończeniu spotkanie Legionu Maryi.

-We środę – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W środę, po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu biblijnego i wspólne rozważanie Pisma świętego.

-W czwartek- Wsp. NMP Bolesnej. Po Mszy św. spotkanie KSM.

-W piątek -Wsp. św. Męczenników Korneliusza,pap i Cypriana bp. 

w sobotę – przypada rocznica wkroczenia wojsk rosyjskich na terytorium naszej Ojczyzny oraz w tych dniach rocznica bitwy pod Bełżcem z tej też racji w poniedziałek 19 IX 2022r. o godz. 16.00 przy kaplicy NSPJ i pomniku poległych będzie Msza św. za Ojczyznę i Poległych, na którą już dzisiaj zapraszamy.

 

  1. W najbliższą N-dz – XXV zw. przypada Święto Św. Stanisława Kostki – Patrona dzieci i młodzieży. Mszę święte w kościele parafialnym: 8.00, 11,30 i 16.00 Po Mszy św. o godz. 16.00 w kościele parafialnym spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do pierwszej komunii św. Na wyjazdach Brzeziny – 8.00 Chyże i Zyłka – 10.00.

W przyszłą niedzielę przypada w Pizunach odpust ku czci bł. Marii Bernardyny Jabłońskiej. O 15.00 Msza św. odpustowa w Pizunach.

 Najbliższa n-dz jest Światowym Dniem Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą obejmujemy pracowników mediów- zwłaszcza katolickich a w kościołach naszej Diecezji ofiarami do puszek wspieramy nasze KRZ.

 

  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do przygotowania kościoła prosimy następne osoby z kolejki.

 

  1. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.

 

  1. Bóg zapłać za ofiary na kościół. bezimienna- 100zł. i bezimienna – 200zł