Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela 14 X 2018r.

1. W dzisiejszą niedzielę przypada Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach. W naszej parafii porządek Mszy św. normalny. Brzeziny o godz. 12.00 W dzisiaj obchodzimy XVIII Dzień Papieski pod hasłem ,,Promieniowanie ojcostwa”. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na fundusz stypendialny ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

2.W najbliższym tygodniu różaniec o godz. 17.00, następnie Msza św.
-Jutro – Wsp. Św. Teresy od Jezusa, dz dK. Po Mszy świętej zajęcia sportowe dla ministrantów na hali.
-We wtorek -Wsp. Św. Jadwigi Śląskiej z. i 40 rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową – po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
-W środę – Wsp. Św. Ignacego Antiocheńskiego, bp,m. Po Mszy św. spotkanie dla młodzieży na starej plebanii.
-W czwartek – Święto Św. Łukasza Ewangelisty. Jest to patronalne święto Służby Zdrowia.
-W sobotę – Wsp.Św. Jana Kantego, prezbitera.

3. W najbliższą niedzielę w naszej parafii porządek Mszy św. normalny. Brzeziny o godz. 12.00 Rozpoczyna się Tydzień Misyjny– taca przeznaczona na potrzeby misji.