Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela 18 IX 2022r

1.W dzisieszą N-dz – XXV zw. przypada Święto Św. Stanisława Kostki – Patrona dzieci i młodzieży. Mszę święte w kościele parafialnym: 8.00, 11,30 i 16.00. Na wyjazdach Brzeziny – 8.00 Chyże i Żyłka – 10.00. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Środków Przekazu. Podczas każdej Mszy św. puszka na KRZ.

2.W najbliższym tygodniu:

-W poniedziałek – w tych dniach przypada rocznica bitwy pod Bełżcem z tej też racji jutro o godz. 16.00 przy kaplicy NSPJ i pomniku poległych będzie Msza św. za Ojczyznę i Poległych, na którą zapraszamy.  Po Mszy św. wieczornej o 18.00 zbiórka ministrantów.

-We wtorek –Wsp. Św. m.m. Andrzeja Kim Taegon, prez, Pawła Hosang i Towarzyszy.  Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego i po zakończeniu spotkanie l

Legionu Maryi

-W środę – Święto Św. Mateusza Ap. Ewangelisty. Po Mszy wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.

-W piątek – Wsp. Św. Pio z Protrelciny, prez.

-W sobotę – spotkanie naszego parafialnego oddziału KSM-u.

 

  1. W najbliższą N-dz-XXVI zw. W kościele parafialnym porządek Mszy św. normalny. Na wyjazdach: Brzeziny o godz. 8.00, Chyże- 10.00 i Żyłka o godz. 9.30. Taca na budownictwo sakralne. Po Mszy św. o godz. 16.00 w kościele parafialnym spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do pierwszej komunii św. W przyszłą niedzielę przypada w Pizunach odpust ku czci bł. Marii Bernardyny Jabłońskiej. O 15.00 Msza św. odpustowa w Pizunach. Siostry Albertynki zapraszają! Szczegóły na plakacie w gablocie.

 

  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do przygotowania kościoła prosimy następne osoby z kolejki.

 

  1. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.

 

  1. Bóg zapłać za ofiary na kościół – bezimienna – 300zł

 

  1. Ogłoszenie od strażaków

Zbieramy elektro-sprzęt przy placu Ochotniczej Straży Pożarnej w Bełżcu I. Każdy kg elektro-sprzętu to pieniądze na sprzęt dla jednostki. Zbieramy zużyte telewizory, lodówki, pralki, ogólnie wszystko co wcześniej działało na prąd. Akcja potrwa do 21 września.