Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela 25 IX 2022r

-W dzisieszą N-dz-XXVI zw. W kościele parafialnym porządek Mszy św. normalny. Na wyjazdach: Brzeziny o godz. 8.00, Chyże- 10.00 i Żyłka o godz. 9.30. Taca na budownictwo sakralne. Po Mszy św. o godz. 16.00 w kościele parafialnym spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do pierwszej komunii św. W Pizunach odpust ku czci bł. Marii Bernardyny Jabłońskiej. O 15.00 Msza św. odpustowa. Siostry Albertynki zapraszają! Szczegóły na plakacie w gablocie.

 

– W najbliższym tygodniu Msze św. od soboty po nabożeństwie różańcowym o godz.-17.00 – Różaniec i Msze św. W niedziele Różaniec po Sumie.

 

-We wtorek  – Wsp. Św. Wincentego a Paulo, m. Po Mszy św. również  Nowenna do św. Antoniego.

-W środę – Wsp. Św. Wacława, m.  Po Mszy św., na plebanii, kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy!

-W czwartek  – Święto ŚŚ. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.Wsp.

 

-W piątek – Św. Hieronima, prez. bK.  W piątek po Mszy św. zapraszamy na wieczór uwielbienia,

 

-W sobote – Wsp. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus dz.d.K. i pierwsza sobota miesiąca. Na Mszę św. i różaniec zapraszamy dzieci pierwszokomunijne.

Rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Najmłodsi otrzymają plansze, a podczas kolejnych nabożeństw będą je uzupełniać w obrazki przedstawiające tajemnice różańcowe. Dla dzieci najczęściej biorących udział w nabożeństwach są przewidziane nagrody. Zachęcamy do uczestnictwa! W sobotę o 11.00 spotkanie ministrantów. Po Mszy św. wieczornej spotkanie KSM-u

 

-W najbliższą N-dz-XXVII zw. i pierwszą miesiąca adoracyjną w kościele parafialnym porządek Mszy św. normalny. Po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Sumy o 11.30. Po Sumie nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic. Na wyjazdach: Brzeziny o godz. 8.00, Chyże i Żyłka normalnie o godz. 10.00 – po Mszach św. również zmiany tajemnic różańcowych. W najbliższą N-dz rozpoczyna się Tydzień miłosierdzia. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Caritas. W Parafii Lubycza Królewska odpust ku czci NMP Różańcowej – Suma o godz. 12.00. W najbliższa niedzielę podczas Sumy poświęcenie i rozdanie różańców dzieciom pierwszokomunijnym.

 

-Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do przygotowania kościoła prosimy następne osoby z kolejki.

 

– Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.

 

– Bóg zapłać za ofiary na kościół. Ofiary bezimienne – 100zł. Bóg zapłać!