Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela 9 X 2022r

1.W dzisiejszą N-dz-XXVIII zw. W kościele parafialnym porządek Mszy św. normalny.  Na wyjazdach: Brzeziny o godz. 8.00, Chyże i Żyłka o godz. 10.00. W dzisiejszą niedzielę liczenie wiernych.

2.W najbliższym tygodniu Msze św. po nabożeństwie różańcowym o godz.-17.00

-We wtorek – po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.

-W czwartek – Wsp. bł. Honorata Koźmińskiego, prez.

-W piątek -przypada Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach. Różaniec ofiarujemy w int. naszych Nauczycieli.

-W sobotę – Wsp. św. Teresy od Jezusa,dz dK. W sobotę na godz..11.00 Siostra zaprasza chętne śpiewające dziewczyny na scholkę.

1. W najbliższą N-dz-XXIX zw. W naszej parafii porządek Mszy św. normalny. Brzeziny o godz. 12.00. W najblższą niedziele przypada XXII Dzień Papieski pod hasłem ,,Blask Prawdy”. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na fundusz stypendialny ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.

1. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.

1. Bóg zapłać za ofiary na kościół – ofiara bezimienna- 500zł i dwie bezimienne -200zł. bezimienna – 100zł. Bóg zapłać!