Ogłoszenia duszpasterskie XXX N-dz. zwykłej 23 X 2022r

  1. W dzisiejszą N-dz-XXX zw.  W naszej parafii porządek Mszy św. normalny. Brzeziny o godz. 12.00  Rozpoczyna się Tydzień Misyjny– taca przeznaczona na potrzeby misji. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania.

2.W najbliższym tygodniu nabożeństwa różańcowe o 17.00, a po nich Msze św. Przy bocznym ołtarzu można podziwiać różańce wykonane przez dzieci z naszej parafii.

Dzieci zbierające naklejki z kolejnymi tajemnicami różańcowymi prosimy, aby przyniosły swoje podpisane plansze do środy 26 października. W piątek po Mszy św.  uczestnicy konkursu na najpiękniejszy różaniec i wypełniający plansze otrzymają nagrody.

-We wtorek – Po Mszy św. również nowenna do św. Antoniego.

-W piątek – Wsp. Św. Apostołów: Szymona i Judy Tadeusza.

-Przy wyjściu z kościoła można wesprzeć młodzież z KSM naszej parafii nabywając znicze. Zysk ze sprzedaży przeznaczony będzie na cele statutowe Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. (Znicze będzie można jeszcze nabyć przy kościele 30  października. 31 października przy cmentarzu)

Zapraszamy na Noc Świętych. Nabożeństwo odbędzie się 31 października o godz. 18.  Szczegóły na plakacie wywieszonym w gablocie.

Z soboty na niedzielę, zmieniamy czas na zimowy, śpimy godzinę dłużej.

W najbliższą N-dz- XXXI zw. obchodzić będziemy Rocznicę Poświęcenia Kościoła własnego. W naszej parafii porządek Mszy św. normalny. Brzeziny o 12.00

  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki.
  2. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.

6.W kościele są rozłożone kartki wypominkowe. Po wypełnieniu można je składać. Za zmarłych, których imiona wypiszemy na kartkach wypominkowych będziemy się modlili przez cały listopad wspominając ich imiennie przed Mszą św., ofiarując za nich każdego dnia cząstkę różańca świętego.

Bóg zapłać za ofiary na kościół – dwie ofiary bezimienne po -100zl. Bóg zapłać!

  1. Rada ds. Powołań Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej prosi o podanie w ogłoszeniach parafialnych w niedzielę 23 października następującej wiadomości.

Dziś w Kościele rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Zachęcamy wszystkich wiernych do modlitwy w intencji licznych, świętych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
Jednocześnie Rada ds. Powołań naszej diecezji zachęca do włączenia się w inicjatywę postu o chlebie i wodzie w intencji powołań kapłańskich zakonnych i misyjnych. Można wybrać sobie jeden dzień, w którym podejmiemy się takiego postu. Zapisać się można przez stronę internetową naszej diecezji (menu:DUSZPASTERSTWO -> POST W INTENCJI POWOŁAŃ). Zapisy są całkowicie anonimowe.