Świętej Bożej Rodzicielki 1 I 2017 r.

  1. W dzisiejszą N-dz. Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Matki Odkupiciela, Patronki naszej Diecezji i Światowy Dzień Modlitw o Pokój oraz pierwsza N-dz. miesiąca adoracyjna. W naszej parafii Msze św. w kościele parafialnym: 8.00, po zakończeniu wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, suma o 11.30 i po południu o 16.00. Na wyjazdach: Brzeziny o 12.00 Chyże i Żyłka o 10.00. Po Sumie i na wyjazdach po Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych. 

2.W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 17.00 

Będziemy wspominali:

-jutro wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu.

-We wtorek po Mszy św. nowenna do św. Antoniego.

-W piątek- Uroczystość Objawienia Pańskiego – tradycyjnie zwane świętem Trzech Króli i I piątek miesiąca

Msze św. w kościele parafialnym: 8.00, Suma o 11.30 i po południu o 16.00. Na wyjazdach: Brzeziny – 12.00, Chyże i Żyłka – 10.00. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo wody, kredy i kadzidła. Taca z Trzech Króli przeznaczona będzie na ,,Krajowy Fundusz Misyjny” Z racji uroczystości chorych nie odwiedzimy. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

– W sobotę – I sobota miesiąca. W czasie Mszy św. Będziemy modlili się za dzieci pierwszokomunijne i ich rodziców. Po Mszy litania loretańska.

      3.W najbliższą N-dz- Chrztu Pańskiego porządek Mszy św. normalny. Po Sumie w naszym kościele parafialnym będą jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły podstawowej. Zapraszamy! Kończy się czas Bożego Narodzenia.

  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki.
  1. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.  
  2. Kolęda na najbliższy tydzień:

Poniedziałek – od godz. 9.00 Konopnickiej, Lwowska od torów do Natury, Pogodna i Skośna- jeden ks,. ul. Słoneczna i Kochanowskiego – drugi ks.

Wtorek -od godz. 9.00 ul. Szczetowa, Kościuszki od Brzezin – jeden ks., Sobieskiego, Cicha, Kopernika – drugi ks.

Środa – od godz. 9.00 – jeden ks. od strony Narola do torów ul. Czarnieckiego, drugi ks. od godz. 14.00 – Hetmańska, Świerkowa, Jodłowa i ul. Czarnieckiego

Czwartek– od godz. 9.00 jeden ks. ul. Armii Krajowej, Mickiewicza, drugi ks. od godz.14.00 ul. Polna i Ogrodowa.

Piątek – od godz. 18.00 blok ul. Lwowska 36A i B.

Sobota-od godz. 9.00- ul. Zamojska- jeden ks. od strony Jezierni, drugi ks. od skrętu.