XI Niedziela zwykła 17.06.2018

1.W dzisiejszą N-dz –XI zwykłą porządek Mszy św.w kościele parafialnym normalny. Suma o godz. 11.30 będzie odprawiona w intencji pomordowanych z racji upamiętnienia ,,74 rocznicy mordu pasażerów pociągu pod Bełżcem” W programie również występ zespołu Straży Granicznej ,,Na Granicy” z Kryłowa. Część artystyczna w wykonaniu uczniów naszej szkoły oraz złożenie zniczy i kwiatów przy mogile zbiorowej na naszym cmentarzu. Na wyjazdach: Brzeziny – 8.00, Żyłka i Chyże – 10.00. W parafii Jeziernia odpust ku czci Św. Antoniego Padewskiego. Suma odpustowa o godz. 12.00

2.W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 18.00 i po zakończeniu, Nabożeństwa Czerwcowe. Zachęcamy do udziału!
-We wtorek- po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
-w czwartek – Wsp. św. Alojzego Gonzagi, z.
-W piątek – Zakończenie roku szkolnego. Msza św. z racji zakończenia roku szkolnego o godz. 8.00. Spowiedź przed zakończeniem roku w środę i w czwartek od godz. 17.30.

3. W najbliższą N-dz – XII zwykłą przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Jest to dzień imienin ks. Biskupa Seniora Jana Śrutwy, pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach. W naszej parafii porządek Mszy św. w kościele parafialnym: 8.00, Suma o godz. 11.30 po Sumie nabożeństwo czerwcowe i Msza św. popołudniowa o godz. 16.00 Na wyjazdach: Brzeziny-8.00, Chyże i Żyłka o 10.00. W Parafii Lipsko i Siedliska o godz. 12.00 odpust ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki.

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.