XII Niedziela zwykła 24.06.2018

1. W dzisiejszą N-dz XII zwykłą przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Jest to dzień imienin ks. Biskupa Seniora Jana Śrutwy, pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach. W naszej parafii porządek Mszy św. w kościele parafialnym: 8.00, Suma o godz. 11.30 po Sumie nabożeństwo czerwcowe i Msza św. popołudniowa o godz. 16.00 Na wyjazdach: Brzeziny-8.00, Chyże i Żyłka o 10.00. W Parafii Lipsko i Siedliska o godz. 12.00 odpusty ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W najbliższym tygodniu:
-We wtorek – Po Mszy św. wieczornej również nowenna do św. Antoniego.
-W piątek – Uroczystość ŚŚ. Apostołów Piotra i Pawła – jest to dzień modlitwy w intencji Papieża Franciszka. Ofiary składane w tym dniu na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Msze św. w naszej parafii będą: w kościele parafialnym – 8.00, Suma o 11.30- po Sumie Nabożeństwo Czerwcowe i wieczorna o 18.00. Brzeziny i Chyże – 10.00
-W czwartek – Wsp. Św. Ireneusza. bp m.
-W sobotę – kończą się nabożeństwa czerwcowe.

3. W najbliższą N-dz – XIII zwykłą i pierwszą miesiąca- adoracyjną w naszej parafii – Msze św. w kościele parafialnym normalnie: 8.00-po Mszy św. wystawienie N.Sakramentu i adoracja do sumy o – 11.30 – po sumie zmiana tajemnic różańcowych i popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Brzeziny – 8.00, Chyże i Żyłka – 10.00. Po Mszach również zmiany tajemnic. Taca przeznaczona będzie na nasze W.S.D.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki.

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedziele.