XV Niedziela zwykła 15.07.2018

1.W dzisiejszą N-dz- XV zwykłą porządek Mszy św. normalny: 8.00, suma -11.30 i popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Chyże i Żyłka- 10.00 i Brzeziny- 8.00.

2.W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 18.00.
-Jutro – Wsp. NMP z Góry Karmel. W sanktuarium Maryjnym w Tomaszowie Lubelskim XII Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin. Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Nabrożu i Duszpasterstwo Rolników zapraszają też do Nabroża na doroczny odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej i Pielgrzymkę Sołtysów Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.
-We wtorek – Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
-W piątek -Wsp. Bł. Czesława, prez.

3. W najbliższą N-dz – XVI zwykłą porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny: 8.00, suma -11.30 i popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Chyże i Żyłka- 10.00 i Brzeziny- 8.00. W środę 25 lipca przypada Święto Św. Jakuba Ap. i Św. Krzysztofa – Patrona kierowców z tej też racji w najbliższą niedzielę po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo pojazdów mechanicznych i zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki.

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.

6. 2 sierpnia 2017 pod hasłem ,,Prowadź nas Duchu Święty” wyrusza nasza XXXVI Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do udziału!